Awatar użytkownika
Nie wybrano

brainchild.pl
Użytkownik
08 mar 2017, 23:37

Miłego oglądania. Zapraszam do subskrybowania jak ktoś chce. Będą częste uploady tutoriali.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Damian
Administrator
Łódź
3017661
Webdesign
09 mar 2017, 15:42
Sub oczywiście zostawiony. Odwalasz świetną robotę, oby tak dalej! :D
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”.

Awatar użytkownika
Nie wybrano

brainchild.pl
Użytkownik
09 mar 2017, 17:27
Dzięki :) Już kolejne tutoriale się robią, jeden został zuploadowany i czekam, żeby wrzucić. Mam nadzieję, że uda mi się rozwinąć mój kanał.

Awatar użytkownika
Kobieta

Ayume
Grafik
Warszawa
54167696
Webdesign
10 mar 2017, 19:24
Nie łatwiej ci robić bazę lassem zamiast pentoolem? Ja przynajmniej tak robię, na tablecie idzie 3x szybciej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nie wybrano

brainchild.pl
Użytkownik
10 mar 2017, 23:08
Łatwiej, ale po prostu tak się nauczyłem i już automatycznie tak robię. Przeważnie mam dość szczegółowe obiekty i przy dużej ilości małych elementów (bardziej szczegółowe shape-y z dziwnymi kształtami) o wiele lepiej sie robi pen toolem, bo jednak mogę powoli i dokładnie coś obrysować i edytować to. Muszę na pewno czasami się przerzucać na lasso, bo na pewno szybciej będzie się robić przy prostszych kształtach.
Ostatnio zmieniony 10 mar 2017, 23:09 przez brainchild.pl, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kobieta

Ayume
Grafik
Warszawa
54167696
Webdesign
10 mar 2017, 23:31
Jak jest jakiś skomplikowany element to ustawiamy zaznaczanie na "Add to selection" :) I wtedy sobie dokładnie wszystko obrysowujemy (nie musimy wtedy tego robić jednym ruchem), w razie czego przytrzymując ALT usuwamy niechciane zaznaczenie :)

Tak tylko podpowiadam. Bo widziałam, ile Ci na filmiku takie coś zajmuje przy użyciu pentoola.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nie wybrano

brainchild.pl
Użytkownik
11 mar 2017, 0:14
Dzięki, na pewno coś więcej porobię z lassem. ;)

Strona 1 z 1

Wróć do „Inne”

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się