Wzmacnianie cieni Photoshop Elements 13

napisano 16 paź 2017, 16:23 przez jonest55

Strona 1 z 1
AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

jonest55
Użytkownik
16 paź 2017, 16:23
Hej!
Zacząłem studia i dostałem pierwszy projekt, który mam wykonać w Photoshopie. Mam Ps Elements 13 i mam problem z jego obsługą. Chodzi mi o to żeby cienie na elementach, które zaznaczyłem na czerwono były bardziej zróżnicowane tj. żeby przy krawędziach niżej ustawionych elementów cienie były ciemniejsze, a wraz ze zbliżaniem się do krawędzi zewnętrznych się rozjaśniały. Potrafię delikatnie je wzmocnić używając kontrastowania, ale to nie jest to, a niestety nie mogę znaleźć nigdzie filmiku, który dobrze tłumaczyłby to co chcę osiągnąć. Wiem, że zdjęcie nie jest najlepszej jakości, ale niestety nie mam lepszego sprzętu ze sobą. Bardzo proszę o pomoc i w razie możliwości o jak najdokładniejsze, a jednocześnie najprostsze wytłumaczenie najlepiej krok po kroku. Drugie zdjęcie to efekt, który udało mi się osiągnąć i chciałbym żeby moja praca była w mniej więcej takim klimacie. Wiem, że będę musiał trochę rozjaśnić wszystko, ale jednocześnie chciałbym zachować klimat tego zdjęcia. Obrazek Obrazek

Z góry dzięki

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Norbert
Grafinity
Szczecin
Branding
16 paź 2017, 20:11
mógłbyś pokazać warstwy, na których pracujesz? Osobiście machnąłbym ciemnego brusha w tamtych miejscach, taki ze mnie grafik :P
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz do mnie na PW.

Ten temat został przeniesiony z Adobe Photoshop do Zadaj pytanie przez Damian (26 paź 2017, 20:42)
Strona 1 z 1

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się