Sid tags

napisano 31 maja 2016, 19:23 przez Darthu

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

Darthu
Grafik
Digital art
17 kwie 2017, 20:05
o jeżuu jak ja się dzisiaj nudzę,jeden z gorszych dni woopp

jakieś edycje wam pokażę - też coś na bitwy ale jest kilka wersji więc,,
Obrazek x rod
Obrazek x kibuza
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2017, 20:06 przez Darthu, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
ishi mito

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

Darthu
Grafik
Digital art
17 wrz 2017, 10:44
Siema :P postanowiłem odkurzę w niedzielę wiec wstawię stary szajs xD ale żeby nie było usiadłem na 15min bo tyle tylko mam :P
zrobiłem koloryzację mojej przeróbki na "arta" pracy :P żeby wam jakoś przybliżyć co i jak :P na gruby rozmiar nie mam czasu ehh
Obrazek
Obrazek

No i + stary szajs

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ostatnie lava bitch jest w serii więc będzie więcej prac ale muszę czekać z ich pokazanie bo czekam aż(jeśli) gośka podeśle vol 2 xDS

No i polecam xD
Obrazek
ishi mito

Awatar użytkownika
Mężczyzna

ADD
Użytkownik
27 wrz 2017, 19:38
Z tą lava-bitch świetne, z chęcią zobaczyłbym jakiś speedart albo proces tworzenia :great: :great:
- Adamski Dawid Design -

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

Darthu
Grafik
Digital art
28 wrz 2017, 19:42
Wiele osób pyta mnie się o jakieś PSD i speedarts więc myślę że za 2 tygodnie po premierze nowego taga wstawię kilka speedartów i PSD for free Xd a i dzięki :) :rakonity:
Dawno coś wam bym wstawił ale ogranicza mnie czas a chcę zdążyć z kolejnymi seriami - oraz zapraszam do komentowania oraz rad (NP co chcecie zobaczyć jakieś podobne efekty,to zawsze daje motywacje) !! comon guyz dont shy !
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2017, 19:44 przez Darthu, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
ishi mito

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

Darthu
Grafik
Digital art
13 paź 2017, 16:45
Obrazek

Vol (TOOO) miała być bardziej szczegółowa bardziej dokończona :D myślę że się udało a kolejna vol za tydzień xD w takcie zmienił się nieco koncept o 180^
Następne będą dynamiczne oraz jedna praca tak jak teraz center i effffects ! Spróbuję nadać temu jakiś cel,jakąś historię.
Ostatnio zmieniony 13 paź 2017, 16:48 przez Darthu, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
ishi mito

Awatar użytkownika
Nie wybrano

Usunięto konto o nicku 4321

13 paź 2017, 16:55
Ostatnie twoje 2 posty z pracami genialne, super kolory i efekty. Szczerze mówiąc vol 2 zmieniony o 180 stopni podoba mi się dużo bardziej. Ale najbardziej wpadła mi w oko praca z dziadko magikiem(?) w większej rozdzielczości idealna na tapetę 👌🏼👍🏼

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

Darthu
Grafik
Digital art
13 paź 2017, 20:03
Genialnie że ci się podoba :)
Duża rozdzielczość bardzo mnie kusi w zasadzie mam coś rozpoczęte ale na razie się wstrzymuję :P nie czas jeszcze xD nie ten skill.Osobiście szukam CO partnera na takie rzeczy :D
W trójce posunę się trochę o krok dalej i dam więcej kolorów a już trochę pokazałem swoją osobistą gamę mam i nadzieję że tym razem nie będzie gorzej :P
Obrazek
ishi mito

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Rafał
Administrator
49108450
Webdesign
13 paź 2017, 21:53
Prace świetne w twoim stylu :D
Mają swój klimacik :great: :great:

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

Darthu
Grafik
Digital art
19 paź 2017, 20:56
Obrazek
jakiś szybki test kolorów 10min (staram się przełamać bariery szybkości) na pewno pokażę speed z tego niedługo.... mniejsza z kompo :P bardziej clean :D gdyby był to serio projekt na pewno widziałbym tam małego kosmitę(zamkniętego w szklanej kuli lub coś na ten idea) strzelającego kolorami :P
Ostatnio zmieniony 19 paź 2017, 21:01 przez Darthu, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
ishi mito

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

Darthu
Grafik
Digital art
03 lis 2017, 20:59
Obrazek
szybki koncept z star wars :P tego lepszego a nie returna ostatniego haha
Obrazek
ishi mito

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się