Sid tags

napisano 31 maja 2016, 19:23 przez Darthu

Awatar użytkownika

Digital art
06 gru 2017, 19:56
Obrazek
wiedź-ma w fazie endu :P postaram się 24-czwartym wrzucić serię(resztę prac) :P ps zakończyć rok na wyższym poziomie :P
Obrazek
ishi mito
Ostatnio zmieniony 06 gru 2017, 20:01 przez Darthu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Digital art
17 gru 2017, 21:10
coś obiecałem
pokażę więcej :P

Obrazek
Obrazek
ishi mito

Awatar użytkownika

Digital art
04 lut 2018, 15:39
siema siema :P wiem że miałem dać kilka nowych prac... no niestety nie zdążyłem ale z drugiej strony trochę po dłuższym zastanowieniu się po co wspominać poprzedni rok :) myślę że nikt się nie zawiedzie jeśli ten otworzę trochę na nowo.

Nie jeszcze nie wrzucę prac - mogę obiecać kilka nowości - na pewno odważniej xD oraz mam nawet poprawkę do starej pracy z alexem :) taka osobista myśl.Ale żeby nie było zapodam kilka zapowiedzi i co wazniejsze nie są to standarowe rozmiary taggerskie, po prostu lepiej się czuje na większym rozmiarze jakoby na małym nie mogę dac popisu ale nadal {jako tag}
wiedźma też będzie pokazana za jakiś czas :P i na pewno będzie próba innego koloru xD

Obrazek
Obrazek
są to bardzo odjęte efekty z prac - to jest po prostu cześć tego co będzie widać :P a na razie gówno widać hehe

A poprawka będzie do tego art lecz w oryginalnym rozmiarze :)
Obrazek
:rakonity:
have fun a see soon guyz :)
Obrazek
ishi mito
Ostatnio zmieniony 04 lut 2018, 15:40 przez Darthu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

05 lut 2018, 11:56
To co robisz jest naprawdę niesamowite facet! Nie potrafię tego za bardzo ocenić, po prostu świetnie jak zawsze. Cóż, zaskoczony nie jestem, bo do tego już raczej nas przyzwyczaiłeś. :D
Obrazek

Awatar użytkownika

Digital art
05 lut 2018, 16:02
Ale słodzi :P może jak nie wiesz jak za bardzo ocenić to napisz co byś wolał zobaczyć np. co jest fajnego (co bardziej wchodzi) tak żebym wiedział gdzie w serducho trafić :D tego mi w ocenach brakuje :)
Obrazek
ishi mito

Awatar użytkownika

Łódz
Branding
05 lut 2018, 16:48
A myślałeś żeby tą wodę, czy co to tam jest :P potraktować jak portal? Schować w nim dłonie, aby nie wystawały tak jak teraz. bo mnie to kompletnie razi i wydaje się przez to niedopracowane.
Również czaszka w moim odczuciu jest zbyt duża, chyba nawet większa niż sama twarz. Za mało naturalnie to wygląda.

Do reszty już nie da się przyczepić, wysoki poziom.

05 lut 2018, 16:52
Mieszasz DP z fotomanipulacją? Chodzi o to czy domalowujesz niektóre potrzebne elementy. Tak z ciekawości pytam.

Awatar użytkownika

Digital art
05 lut 2018, 17:13
A myślałeś żeby tą wodę, czy co to tam jest :P potraktować jak portal? Schować w nim dłonie, aby nie wystawały tak jak teraz. bo mnie to kompletnie razi i wydaje się przez to niedopracowane.
Również czaszka w moim odczuciu jest zbyt duża, chyba nawet większa niż sama twarz. Za mało naturalnie to wygląda.

Do reszty już nie da się przyczepić, wysoki poziom.
\ogólnie tak, zdecydowanie poprawnie piszesz :) też jest tak w moim odczuciu ciup za duże a coś za małe :P mam nadzieję ze po bluru wyjdzie inne odczucie :D
PS; sama sylwetka pani mi przeszkadzała od początku ale ambicji było więcej xD też nie mogłem się zdecydować co z rękoma zrobić, oryginał wydawał mi się słaby.CO do portalu to nawet nie najgorzej ale nie miałbym pomysłu jak tam schować dłonie i na pewno musiałbym zwiększyć rozmiary pracy o wysokość żeby coś z tego było xD

@Blaza tak oczywiście jest wiele takich elementów - lubię przerabiać coś z czegoś - łatwiej mi to podchodzi i zabiera mniej czasu nawet gotowe tektury,jakiś zarys tekstury przerabiam na mój gotowy element żeby było szybciej,tutaj zależy jak co podejdzie do stocku.
Obrazek
ishi mito
Ostatnio zmieniony 05 lut 2018, 17:27 przez Darthu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Digital art
10 lut 2018, 19:12
heyka :P jeśli ktoś szuka forum taggerskiego to może wbić na http://www.pimped-pixels.net/forum/
forum jest stare ale ma nowego właściciela i coś się rusza :D możliwe że jest szansa na jakiś fun - jak ktos z was ma chęci na dobra ,czystą zabawę to śmiało wchodźcie :P jeśli ktoś ma trudności z angielskim to proszę się nie martwić - tutaj nie ma aż tak ogromnych wymagań żeby się jakoś dogadać a nawet mogę pomóc w zrozumieniu czy jakoś w wiedzy taggierskiej xd No i oczywiście będziemy jakoś ściągać ludzi więc jest duża szansa żeby się poduczyć od lepszych bo obecnie można zaczynać z tego samego poziomu jeśli jest się początkującym w tej zabawie :P
Obrazek
ishi mito

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się