12 kwie 2017, 21:52
Rodzaj pracy: - grafika informacyjna na www. przed otwarciem oficjalnej strony firmy
Tematyka: - catering dietetyczny - zdrowe jedzenie na wynos w pudełkach
Dodatkowe informacje: - przykładowe zdjęcia do wykorzystania - https://www.google.pl/search?q=catering ... 25&bih=709
Kwota wynagrodzenia: - 350 zł
Sposób wynagrodzenia: - przelew
Kontakt: - forum lub priv

Logo firmy - http://imgur.com/OmsUULV

Teraz tak ogólnie opiszę , konkurs na stronę informacyjną czyli chciałbym taka grafikę dodać na stronę główną www. by na celu miała przedstawiać dla klientów informacje nim nasza firma zacznie oficjalnie przyjmować zamówienia.

Co ma się być na stronie ?

1. Podstawowa oferta przedstawiona tj ; diety ;
a) Dieta Normal
b) Dieta Redukcyjna
c) Dieta Sportowa
d) Dieta Paleo
e) Dieta Oczyszczająca
f) Dieta dla matek i kobiet karmiących
g) Dieta indywidualna

przy każdej diecie musi być zdjęcie pudełka - patrz dodatkowe informacje

2. formularz kontaktowy lub jakieś adres meilowy oraz tel
3. Mapa dostawy Poznań i okolice do 10 km
4. Przedstawione ikonkami lub graficznie np : Zamów --> Wybierz odpowiednią diete ----> Odbierz dostawę od kuriera ---> smacznego - słownictwo można po swojemu nazwać - napewno to będzie wykorzystane na plus :)

ściąga - http://www.dietbox.pl/?gclid=CjwKEAjwoL ... oCNALw_wcB

UWAGA UWAGA - dla osób które dodadzą coś ciekawe od siebie , jakieś ilustracje graficzne , pomysły czy nawet sloganu to do podstawowego wynagrodzenia 200 zł będzie doliczona premia do uzgodnienia .

Czas 7 dni

Notatka moderacji: Cena podniesiona o 150zł /M
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2017, 20:19 przez Marek, łącznie zmieniany 2 razy.

14 kwie 2017, 20:27
Temat jest zbyt trudny dla tutejszych grafików ?

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Marek
Moderator globalny
33661639
Webdesign
14 kwie 2017, 20:40
Witam, to ma być layout strony czy sama grafika z informacjami o produktach?
Obrazek

14 kwie 2017, 21:02
Grafika informacyjna z wszystkimi informacjami zawartymi w temacie : ) Na zachętę mogę dorzucić 50zł dodatkowo - proszę moderatora o zmianę w temacie ceny na 250 zł

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Marek
Moderator globalny
33661639
Webdesign
14 kwie 2017, 21:10
Hm, to w takim razie formularza kontaktowego do grafiki nie ma co wciskać, tak samo buttonów z wybieraniem czegokolwiek. Dlatego pytam, bo dziwnie to wygląda i prawdopodobnie mało kto wie o co dokładnie chodzi, temu znikoma aktywność.
Postaram się zrobić grafikę mniej więcej po swojemu mając na uwadze wytyczne z tematu, ale tak jak powiedziałem odrzucę formularz i kilka innych rzeczy, które będą zbędne w samej grafice skoro to nie projekt strony.
Obrazek

14 kwie 2017, 21:27
Mi tez ciężko teraz odnieść się do czego kolwiek bo tak naprawdę nie widzę . Wiec jak coś będzie nie tak lub brakować to będziemy już ustalać ; ))

15 kwie 2017, 14:05
Moja propozycja jest taka:

Obrazek

Proponuję wykonanie takiej strony startowej za łączną sumę 350 zł.

W wizualizacji użyłem slidera, klient aby zobaczyć wszystkie produkty, może przesuwać sliderem, a po naciśnięciu na którąś z diet pojawi się przykładowo jej dłuższy opis.
Jeśli chodzi o mapę, nie wstawiłem jej, bo w dalszym ciągu zastanawiam się w którym miejscu ją osadzić - W finalnej wersji strony proponuję interaktywną mapę google maps z zaznaczonym docelowym punktem.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

kermi1313
Użytkownik
Branding
15 kwie 2017, 16:21
Obrazek

15 kwie 2017, 19:12
Moja propozycja :D
Obrazek

16 kwie 2017, 20:26
Skromna propozycja ode mnie:
Obrazek
Posiłki dodane poglądowo, mam pełen zakres w edycji.
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2017, 20:27 przez mefix.art, łącznie zmieniany 1 raz.

Ten temat został przeniesiony z Płatne do Zlecenia wykonane przez Norbert (24 kwie 2017, 22:54)

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się