Koncept interfejsu graficznego aplikacji.

napisano 30 gru 2017, 23:15 przez MPemix

Strona 1 z 1
AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

MPemix
Użytkownik
30 gru 2017, 23:15
Witam, tworzę aplikację, w której, tak w skrócie, użytkownicy mogą zbierać punkty na rozmaity sposób i wymieniać je na gry. Myślałem długo nad interfejsem graficznym, ale nic nie przychodzi mi do głowy, na razie to skletka paru różnych styli. Jeśli komuś się nudzi, szuka doświadczenia lub po prostu jest chętny pomóc, może wykonać koncept tegoż interfejsu, kolejno dla:

Ekranu logowania

Ekran logowania powinien zawierać to, co zawiera każdy, tj.: miejsce na login, hasło, checkbox "Zapamiętaj mnie", i przycisk logowania.

Ekranu rejestracji

Także ze standardowym rozmieszczeniem.

Głównego okna

Główne okno powinno zawierać informację o nicku i punktach użytkownika, zdjęcie profilowe i menu z pięcioma zakładkami (HOME, ZBIERAJ PUNKTY, UPGRADE, PROFIL, POMOC). Na przedstawieniu konceptu można ująć tylko zakładkę HOME z aktualnościami. Liczy się dla mnie styl.

A jeśli znajdzie się ktoś naprawdę ambitny, może wykonać także logo. Nazwa programu, to "CGG", czyli "Click Good Game". Styl i rozmieszczenie oczywiście dowolne, ale powinno być przystępne dla zarówno młodzieży jak i ludzi w wieku 18-19 lat. Myślałem coś o postaciach, tak z resztą ostatnio popularnych w tego typu serwisach, "pomagających" w odnalezieniu się we wszystkim. Żadne okno nie powinno przekraczać rozdzielczości 1024x550. Z góry wszystkim dziękuję. Oczywiście macie moje zapewnienie, że poszanuję prawa autorskie i UI nie zostanie wykorzystane w pełnej wersji programu, chyba, że za zgodą autora.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2017, 23:18 przez MPemix, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Rafał
Administrator
49108450
Webdesign
31 gru 2017, 11:55
Brak wzoru + Przeczytaj, zanim napiszesz temat!
Przenoszę do działu Współprace

Ten temat został przeniesiony z Bezpłatne do Współprace przez Rafał (31 gru 2017, 11:56)
Strona 1 z 1

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się