Awatar użytkownika
Mężczyzna

007davvid
Webdesigner
Kielce
21 kwie 2017, 13:14
@Dankorek

Nie będę czepiał się wszystkich szczegółów, bo być może część to zbieg okoliczności, ale:
1. Nagłówki "Wybierz zestaw dla siebie" i "4 kroki..." - użyto akcentu kolorystycznego dokładnie na te same wyrazy co u mnie (jako jedyny wpadłeś na ten sam pomysł co ja, by zastosować dwukolorowe nagłówki).
2. Ikony w sekcji "4 kroki..." - w białym kole z lekkim cieniem pod spodem. Dokładnie tak samo jak u mnie (jako jedyny wpadłeś na ten sam pomysł co ja, by zastosować to samo "podłoże" pod ikony).
3. W sekcji przedstawiającej poszczególne zestawy - zdjęcie pudełka -> nazwa diety -> krótki opis. Tak samo jak u mnie (i jako jedyny wpadłeś - poza mną - na taką koncepcję).

Tak jak wspominałem, nie czepiam się o takie szczegóły jak header z malinowym motywem, identyczny układ (header -> zestawy -> ikony -> kontakt z mapą) czy dokładnie ten sam obrazek pudełka, bo nie chcę być nadgorliwy, ale wyżej wymienione przykłady to nawet nie jest inspiracja tylko zwyczajna kopia.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Dankorek
Użytkownik
Webdesign
21 kwie 2017, 13:34
@007davvid
1.Nagłówki - Ok przyznam, skorzystałem z twojego pomysłu.
2.Ikony w sekcji "4 kroki..." - Tu akurat inspirowałem się zupełnie czym innym.
3.Zestawy diet - Tu też inspirowałem się czym innym , zastanawiałem się czy by nie dać pod te zestawy podobnego podłoża co dałem przy ikonach.

Jakby się tak dokładnie przyjrzeć to każda praca ma jakiś element taki sam lub bardzo podobny. Tak jak mówiłem inspirowałem się zupełnie czym innym.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Piotrek
Użytkownik
Poznań
5082652
Branding
21 kwie 2017, 13:41
[mod]@Dankorek Twoja praca jest bardzo mocno zainspirowana pracą @007davvid i to widać już na pierwszy rzut oka. Jednak nie jesteśmy tu by się kłócić, myślę, że zleceniodawca zauważy podobieństwo, ale też swój gust i rozum ma i wybierze właściwie. Proszę zakończyć spór lub przenieść się na pw, ewentualnie złożyć zażalenie w dziale ze skargami.[/mod]
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2017, 13:42 przez Piotrek, łącznie zmieniany 2 razy.
i5-4690K :: GTX 960 :: Ballistix Sport XT 8GB :: MSI Z97-G43

Lisssie Design

Zawód: Plastyk, Specjalność: Techniki graficzne, Specjalizacja: Projektowanie graficzne

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Miheiz
Użytkownik
Białystok, Polska
8255141
Webdesign
21 kwie 2017, 19:48
Cześć,
Wrzucam od siebie. Zdjęcia przykładowe oczywiście i zająłem się częściowo tekstami. :)
Biała i czysta strona na pewno bardziej się sprawdzi w biznesie + układ idealnie dopasuje się na mobilkach. Mogę zrobić też torby, naklejki, itp.

Obrazek

Pzdr

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

cateringdietetyczny
Czarna lista
22 kwie 2017, 11:02
Witam , w poniedziałek zostanie wybrana praca :) :)

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Dankorek
Użytkownik
Webdesign
23 kwie 2017, 21:55
Jutro wrzucę jeszcze jedną pracę około 17.

Wykonałem coś takiego. Kolorystyka, obrazki i inne elementy podlegają zmianie.
P.S Trochę nie miałem pomysłu na header.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2017, 18:04 przez Dankorek, łącznie zmieniany 1 raz.

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

cateringdietetyczny
Czarna lista
24 kwie 2017, 22:42
Obrazek
Dziękuje za zgłoszenia , powyższa praca spodobała się najbardziej.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2017, 22:43 przez cateringdietetyczny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Norbert
Grafinity
Szczecin
Branding
24 kwie 2017, 22:54
[mod]Praca została wybrana.[/mod]
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz do mnie na PW.

Ten temat został przeniesiony z Płatne do Zlecenia wykonane przez Norbert (24 kwie 2017, 22:54)

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się