Konkursy cykliczne i weryfikacja prac

napisano 21 kwie 2017, 13:15 przez Piotrek

Posty: 1
Strona 1 z 1
Awatar użytkownika

Poznań
5082652
Branding
21 kwie 2017, 13:15
Jak dobrze wiecie, organizujemy regularnie konkursy cykliczne związane z różnymi rodzajami grafiki - od znaków graficznych, poprzez plakaty, aż po layouty i fotografię. Jednak temat dotyczy tutaj weryfikacji prac - czy należą one do autorów, czy nie zostały wcześniej "wrzucone do sieci". Wszystko ma na celu sprawdzić, czy prace są zrobione samodzielnie i specjalnie na konkurs. Może nie wszyscy czytają regulamin, a powinni, bo widnieje tam punkt:
§1. Na pracach wysyłanych na pojedynek bądź konkurs cykliczny nie może znajdować się nick autora pracy. Praca nie może być również wcześniej udostępniana na forum ani w żadnym innym miejscu w internecie (dyskwalifikacja).
Ciężko jest nam znaleźć każdą pracę od razu w sieci, dlatego niektóre "brudy" wychodzą z czasem - również dzięki Wam, zgłaszającym niektóre prace jako plagiat, praca wystawiona już w sieci lub po prostu niespełniająca regulaminu w jakikolwiek inny sposób. Też jesteśmy ludźmi, ale w miarę szybko reagujemy. Zatem prosimy o przestrzeganie regulaminu i zwrócenie uwagi szczególnie na punkty zacytowany wyżej, gdyż jest on bardzo często łamany.

Tematu nie byłoby gdyby nie to, że jesteśmy zmuszeni do dyskwalifikacji jednej z prac Logotypu dwutygodniowego (tożsamość autora jest anonimowa) - przyznajemy na nowo odznaczenia oraz punkty.

Jeszcze raz Was przestrzegam i życzę powodzenia na pozostałych konkursach.
i5-4690K :: GTX 960 :: Ballistix Sport XT 8GB :: MSI Z97-G43

Lisssie Design

Zawód: Plastyk, Specjalność: Techniki graficzne, Specjalizacja: Projektowanie graficzne

Posty: 1
Strona 1 z 1
Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

  • Utwórz konto

    Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

    Rejestracja

  • Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Użyj go

    Zaloguj się