DobreWafle.pl - biedni złodzieje.

napisano 17 wrz 2017, 17:25 przez Marek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Adipe
Moderator
Łódz
Branding
25 wrz 2017, 14:19
Rzuciłem im recenzencką jedynkę :D Pewnie nic to nie da, ale co mi tam.
Recenzje pewnie da się usuwać nie?

25 wrz 2017, 14:31
Chamstwo,naprawdę szczyt bezczelstwa :D Jak można tak ludzi w chu*a robić za przeproszeniem :D

Awatar użytkownika
Mężczyzna

LukaszekU
Użytkownik
Lublin
25 wrz 2017, 14:38
Rzuciłem im recenzencką jedynkę :D Pewnie nic to nie da, ale co mi tam.
Recenzje pewnie da się usuwać nie?
Jeśli nie, to mogli byśmy im zrobić mały rajd w recenzjach :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Adipe
Moderator
Łódz
Branding
25 wrz 2017, 14:41
Niby byśmy mogli, ale w takim razie musielibyśmy robić to przy każdym potwierdzonym przypadku kradzieży, dla zasady. Więc nie wiem czy jest tutaj sens.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Norbert
Grafinity
Szczecin
Branding
25 wrz 2017, 15:09
To jest życie, a dziecinne "rajdy" nie są dobrym rozwiązaniem w tym przypadku :P
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz do mnie na PW.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Adipe
Moderator
Łódz
Branding
25 wrz 2017, 15:15
To jest życie, a dziecinne "rajdy" nie są dobrym rozwiązaniem w tym przypadku :P
W połowie się zgodzę, że te rajdy trochę dziecinne są, ale jakieś rozwiązanie by to było, chłopaczki mogli by ponieść wtedy jakieś konsekwencje w stylu straty swojej społeczności. Tak to ujdzie im to na sucho.

Ale też jestem zdania, że to nie ma sensu, szkoda czasu, nerwów i klawiatury.

25 wrz 2017, 15:25
Ale napisać że kradzione można w komentarzach :P. Nie zaszkodzi a nóż widelc, opamiętają się i zdejmą to logo

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

Marek
Moderator globalny
33661639
Webdesign
25 wrz 2017, 16:36
@ADD @meechauu to nic nie da, ja wrzuciłem post z ss na ich fanpage i usunęli komentarze + zablokowali możliwość komentowania. Zrobią tak z każdym komentarzem, więc szkoda czasu kogokolwiek na to. Temat jest, więc zawsze ktoś może sobie forum przeszukać i zobaczy, co i jak się ma. Bardziej opłacalne byłoby zrobienie tematów na innych forach, gdzie nikt z nich nie będzie mógł tego usunąć, ale ja i tak nie mam na to czasu.
Obrazek

25 wrz 2017, 18:02
No ja bym tego tak nie zostawiał ale z drugiej strony pewnie i tak kiedys to wycieknie

28 wrz 2017, 16:39
Wedlug mnie takie forumowe przymierze w postaci szkalowania nieuczciwych zleceniodawcow jest ok - zab za zab! Przeciez to swiadczy o nich jako firmie, mogloby to dac do myslenia potencjalnym klientom ich firmy.

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się