Opinia o Grafiku Quak / Kopia Grepolis w 80%

napisano 14 paź 2017, 10:59 przez sztokula

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Damian
Administrator
Łódź
Webdesign
14 paź 2017, 11:33
@sztokula to powinniście załatwiać miedzy sobą, jeżeli projekt nie przypadł ci do gustu trzeba było napisać mu żeby to czy tamto poprawił.
Ja nie widzę tutaj podobieństwa może lekko teksty są podobne w formularzu rejestracji i logowania i tylko tyle.
Napisałem, zablokował mnie
Skoro Cię zablokował to słusznie składasz na niego skargę. Umowę spisałeś z nim? Jeżeli tak to masz podstawę, aby działać dalej. Jeżeli nie to raczej mało co zrobisz. On projekt wykonał, Ty zapłaciłeś i sprawa jest teoretycznie załatwiona. Możesz jedynie trochę popsuć mu renomę tym, że blokuję Klientów gdy oni wymagają wdrożenia poprawek do projektu (na przyszłość inni będą wiedzieć ;) ).
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Adipe
Moderator
Łódz
Branding
14 paź 2017, 11:36
Ja się nie dziwie, że Cię zablokował skoro oskarżasz go o coś bezpodstawnie.

Człowieku, dostałeś projekt na bardzo wysokim poziomie, który ma się nijak do tego Grepolis. Powinieneś być zadowolony.

:lol:

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

sztokula
Użytkownik
14 paź 2017, 11:39
Ja się nie dziwie, że Cię zablokował skoro oskarżasz go o coś bezpodstawnie.

Człowieku, dostałeś projekt na bardzo wysokim poziomie, który ma się nijak do tego Grepolis. Powinieneś być zadowolony.

:lol:
Jeśli taki poziom jest przez Ciebie reprezentowany to gratulację tylko dla Ciebie :)

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Adipe
Moderator
Łódz
Branding
14 paź 2017, 13:45
Ale czemu próbujesz mnie od razu obrażać?
Skoro uważasz, że to plagiat to proszę wskaż elementy które za tym świadczą. Tylko nie zwracając uwagi na kolorystykę, bo ona nie podpada pod prawa autorskie.

Ponad to jestem ciekawy treści wiadomości jakie wysyłałeś do niego przed zablokowaniem, bo być może to one skłoniły go do blokady.
Zablokowanie kogoś to jeszcze żaden dowód na plagiat.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

ADD
Użytkownik
14 paź 2017, 23:29
Jak dla mnie również projekt zupełnie niepodobny do Grepolis i popieram kolegów wyżej, rzekłbym że jest nawet lepszy :). Co do okna rejestracji i logowania to rzeczywiście mógł po prostu zrobić na wzór, jednak jeśli coś się nie podoba to na pewno można to zmienić i się dogadać, nie mnie jednak oceniać bo nie mam wglądu do konwersacji między Państwem.
- Adamski Dawid Design -

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się