Wycinanie layoutu

napisano 16 mar 2017, 23:30 przez nightoutcry

Strona 1 z 1
16 mar 2017, 23:30
Witam.
Otóż chodzi mi głównie wytłumaczenie jak to wyciąć aby efekt tego layoutu zbyt wiele się nie zmienił.
Obrazek

Najlepszym sposobem na wycięcie będzie wycięcie tego layoutu na 4 części? Chcę wiedzieć jak muszę ustatkować się wobec reszty elementów - te kółka co się przesuwają w 2 części, strzałki. Jak muszę uwzględnić przycisk "Sprawdź" itd.
https://zapodaj.net/images/5c7acebf8376c.jpg

Wybaczcie, że pytam się o tak proste rzeczy, jednakże jest to uwarunkowane czasem jaki mam przeznaczony na wykonanie tego layoutu (dla taty).
Dziękuję za wszelką próbę pomocy.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Rafał
Administrator
49108450
Webdesign
17 mar 2017, 9:04
Wiekszość da sie zrobić w css.
Wyciąć musisz tło stopki, tego headeru czy tam rotatora, strzałeczki możesz sobie wykorzystać z fontawesome.

Co do wycinania odpalasz psd łączysz warstwy które cie interesują, zaznaczasz, kopiujesz, tworzysz nowy plik, wklejasz, zapisujesz i tyle to nie jest chyba trudne ?

18 mar 2017, 20:13
Tutaj jedyne co jest do wycięcia to logo, zdjęcia do slidera, tła dla produktów oraz tło stopki. Resztę załatwisz czystym CSSem.

BTW
Takie layouty nie nauczą Cię za wiele. Tym bardziej że strona składa się z małej ilości sekcji.

P.S.
Nie wiem czy Twoje wykonanie, czy kogoś innego z forum, ale osobiście ten lay mi się nie podoba :D

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Evo1202
Użytkownik
Nowe Miasto Lubawskie
31 lip 2017, 22:54
Bawienie się w wycinanie tego typu layout to spora strata czasu dla ciebie oraz późniejsze problemy z dostosowywaniem tego pod kolejne produkty. Najprostszym sposobem jest Html + Css chociaż polecił bym ci bardziej witrynę na Wordpess skoro nie znasz ani css ani html. Wordpress + Odpowiedni motyw + plugin siteorigin uzyskasz bardzo podobny motwy do tego, o ile nie lepszy.

Ale jak byś już chciał się bawić w wycinanie to każdy element , który ma być linkiem musiałbyś wyciąć oddzielnie. Dlatego to jest właśnie strata czasu. Jeśli chcesz podeśle ci podobny motyw na wordpress'sie, ale to już pw. :)

Strona 1 z 1

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się