Który hosting wybrać

napisano 25 kwie 2017, 14:43 przez placuuh

Strona 1 z 1
25 kwie 2017, 14:43
Witam posiadam aktualnie hosting na home.pl niestety nie spełnia moich oczekiwań i chciałbym go zmienić. Oprócz rozbudowanej strony internetowej chciałbym mieć około 10 firmowych maili niestety obecnie muszę płacić za każdy dodatkowy. Który hosting ma aktualnie najlepszą ofertę? Prosił bym o krótkie wytłumaczenie dlaczego akurat ten. Pozdrawiam c: c:

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Piotrek
Administrator
Poznań
5082652
Branding
25 kwie 2017, 15:05
Ja planuję się przenieść z mniejszą stroną na hekko.pl, forum motocykleuzywane stoi na tym hostingu, wiele osób poleca go, sam chce spróbować, na pewno lepsza oferta od proserwer.pl
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2017, 15:05 przez Piotrek, łącznie zmieniany 1 raz.
i5-4690K :: GTX 960 :: Ballistix Sport XT 8GB :: MSI Z97-G43

Lisssie Design

Нәрсәдән ясалган кызлар – бәлки алар ясалган йолдыздан

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Rafał
Administrator
49108450
Webdesign
25 kwie 2017, 17:16
Sprawdzałeś oferte na www.zenbox.pl ?
Tam ilość maili jest nieograniczona chyba

Ten temat został przeniesiony z Zadaj pytanie do Hostingi i domeny przez Damian (25 kwie 2017, 19:56)

26 kwie 2017, 19:17
Firehost jest ok. Kasa mała, a działa mi na poziomie od kilku lat. Pewnie, że to kwestia oczekiwań, ale akurat moje doświadczenia z nimi są pozytywne. Trzymam na jednym koncie po kilka serwisów i wszystko jest ok.

27 kwie 2017, 8:34
Polecam linuxpl albo hekko jak ktoś wyżej. Solidne serwery, ceny przystępne, do tego świetny support. Korzystam z tego pierwszego od prawie 2 lat, o hekko z polecenia od kumpla, który u nich ma wykupiony reseller od ponad roku.

Rafał pisze:Sprawdzałeś oferte na http://www.zenbox.pl ?
Tam ilość maili jest nieograniczona chyba

Wg mnie najbardziej przereklamowany hosting ever. Jakoś we wrześniu mieli taką padakę ze serwerami, że cały czas strony nie działały. Support niby w porządku, ale są lepsze alternatywy.

27 kwie 2017, 16:21
Zgadza się. Mnóstwo negatywów widziałem o nich w sieci, szczególnie na FB.
Mnie się motyw z takim systemem rozliczeń od samego początku kompletnie nie podobał.

Strona 1 z 1

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się