Portfolio SP-Media

napisano 18 wrz 2017, 9:10 przez sp-media

Strona 1 z 1
AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

sp-media
Użytkownik
Sępólno Krajeńskie
Webdesign
18 wrz 2017, 9:10
Witam,
chciałem Wam dziś przedstawić moją stronę firmową.
Możecie je znaleźć pod adresem:
www.spmedia.pl
Liczę na Wasze opinie. Cały czas w niej coś zmieniamy i testujemy. Jeżeli macie jakieś sugestie to z miłą chęcią ich wysłuchamy.
Potrzebujesz kodera do Twoich projektów?
Napisz do mnie
spmedia.pl

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Damian
Administrator
Łódź
Webdesign
18 wrz 2017, 11:20
Nie do końca font mi pasuję. O ile w h1 wygląda on spoko, tak w tekstach i buttonach użyłbym innego. Poza tym jest na pewno oryginalnie.
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

sp-media
Użytkownik
Sępólno Krajeńskie
Webdesign
20 wrz 2017, 15:19
@Damian Dzięki za sugestię. Może się skuszę na zmianę fontu. Chociażby na jakiś test nawet.
Napisz do mnie
spmedia.pl

03 paź 2017, 9:59
http://spmedia.pl/strony-www.html
Bożesz Ty mój, przecież ten pomarańczowy kolor tekstu aż bije po oczach. Zmieńcie to koniecznie. Dużo ruchomych elementów, wszystko fajnie tylko w pewnym momencie nie wiem gdzie patrzeć i czekam tylko, z której strony coś się zaanimuje. Ten Josefin Sans jest moim zdaniem do wywalenia. Totalnie nieczytelny i męczący wzrok. Przycisk "Zleć nam wykonanie Twojej strony" tutaj aż się prosi o więcej przestrzeni między napisem a krawędzią przycisku. Generalnie to taka ogólna uwaga do całej strony - całość jest bardzo zbita, skondensowana. Zdecydowanie za mało światła między elementami. Przyciski również każdy z innej parafii. Jeden większy, jeden mniejszy. Nie lepiej zrobić sobie jeden ogólny wygląd, paddingi itd. a później dodawać tylko kolory, bordery wg. uznania? Patrząc w kod macie ustawione na stałe szerokości przycisków. Nie tędy droga ;) To tyle na szybko.

03 paź 2017, 17:03
Fajnie, że macie pełno "bajerów" na stronie, ale to nie wszystko. Jak dla mnie zbyt dużo animacji, już nie wiem gdzie się patrzyć, a nie to powinno przyciągać uwagę, a oferta jaką przedstawiacie.

Kolorystycznie strona wg mnie strasznie "leży", do tego niektóre teksty są mało czytelne właśnie przez dobór kolorów (font-background).
Niektóre sekcje ucięte i nie wyświetlają się poprawnie albo po prostu nie wiem jak je rozwinąć, a co za tym idzie mało intuicyjne rozwiązanie (jeżeli takie w ogóle jest i nie jest to błąd kodowania).

Już czysto od strony technicznej, dlaczego macie w linkach ".html"? Jeżeli znacie się na tworzeniu stron, to powinniście zadbać aby Wasza strona była jak najlepsza, a tutaj moim zdaniem jest podstawowy błąd.

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

sp-media
Użytkownik
Sępólno Krajeńskie
Webdesign
04 paź 2017, 11:21
Dzięki Wam za podpowiedzi. Mam nadzieje, że uda mi się znaleźć trochę czasu, żeby to poprawić.
Napisz do mnie
spmedia.pl

Strona 1 z 1

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się