Wrrrredozaur!

napisano 01 kwie 2017, 21:53 przez Wredozaur

Awatar użytkownika
Mężczyzna

ZAXX
Grafik
Sygnatury
13 kwie 2017, 21:00
to przecież ta klaudii od wspaniałego portretu :D hey
Obrazek
ishi mito

Awatar użytkownika
Kobieta

Wredozaur
Rysownik
Gdańsk
Digital art
13 kwie 2017, 21:02
Haha, witaj! :D
Teraz byłby lepszy. :p

Awatar użytkownika
Mężczyzna

ZAXX
Grafik
Sygnatury
13 kwie 2017, 21:13
hehe no baa i to o 100x lepszy :D

musisz coś kiedyś dla mnie narysować mrocznego hehe :D
Obrazek
ishi mito

Awatar użytkownika
Kobieta

Wredozaur
Rysownik
Gdańsk
Digital art
17 kwie 2017, 19:36
Bardzo chciałam namalować coś fajnego w ten weekend, ale wstrętne potwory zwane Nicmisięniechce i Nicminiewychodzi skutecznie mnie powstrzymały. To skończyłam na wymuszonym widoku, bo nie pamiętam, kiedy ostatnio tworzyłam coś podobnego. Żałuję, że nałożyłam teksturę, co trochę próbowałam naprawić, i żałuję, że nie chciało mi się posiedzieć nad formą tych kamieni. Może kiedyś.

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2017, 17:44 przez Wredozaur, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

matteom5
Brander
Kujawsko-Pomorskie
Branding
17 kwie 2017, 22:53
Skądś te potwory znam ;) Wracając do tematu pracy - mi się osobiście podoba. Rzeczywiście ta tekstura z paskami trochę zbędna, ale można ją zinterpretować jako promienie słońca. Podsumowując - całość zdecydowanie mogłaby wyglądać świetnie oprawiona w ramkę i powieszona na ścianie, tudzież postawiona na półce ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kobieta

Wredozaur
Rysownik
Gdańsk
Digital art
18 kwie 2017, 17:53
Te paski to właśnie promienie słoneczka i to nie tekstura. :D To dla sprostowania napiszę, że tekstura jest na kamieniach i na dużym obrazku jej tak nie widać, bo trochę zmazałam, i bo szum. :p

I jak tak patrzę świeższym okiem, to nie jest tak źle, jak wcześniej myślałam, ale muszę zdecydowanie popracować nad rzeźbieniem jakiegoś ciekawszego terenu, bo pod tym względem nie mam żadnego progresu. Znalazłam pracę sprzed roku sprzed dwóch :shock: , która wygląda bardzo podobnie:

Obrazek

Możecie cisnąć. :DD
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2017, 17:54 przez Wredozaur, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Marek
Moderator globalny
33661639
Webdesign
18 kwie 2017, 18:09
Hej, dość fajnie to wygląda, aczkolwiek te promienie słońca i blur z tyłu psuje obrazek wg mnie. Najbardziej podoba mi się ta forma:
Obrazek
W takiej formie można byłoby go powiesić np. w kuchni. Co do progresu to patrząc na to, co dałaś teraz to trochę go widać. Ćwicz dalej i będzie super! Pozdrówki! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kobieta

Wredozaur
Rysownik
Gdańsk
Digital art
19 kwie 2017, 22:34
Szybkie photo study:

Obrazek

Fotka stąd: https://www.facebook.com/drawthiscom/ph ... =3&theater

Przyznam, że nawet mi się podoba. :D Poczekam na świeże oko.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Marek
Moderator globalny
33661639
Webdesign
20 kwie 2017, 10:37
Ciekawy pędzel, jedynie co poprawiłbym, to światło na szyi, bo tam raczej powinien padać cień z głowy (głowa większa niż szyja w ludzkiej budowie) oraz zmniejszył cień przy kości, bo wygląda to nieco jak dziura, a przecież chodzi o to by podkreślić kość, prawda?
http://prntscr.com/eylyvz
Ogólnie ciekawy styl, głowa mi się podoba. Dobrze zrobiona, także gratulacje. Czekam na kolejne prace. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Piotr K.
Moderator globalny
Poznań
5082652
Branding
21 kwie 2017, 11:01
Ciekawa kreska, choć mało interesujące tło - źle zakomponowany obszar roboczy, oko nie skupia się tylko na temacie, ale również na otoczeniu, które jest równie ważne by kompozycja była spójna.
i5-4690K :: GTX 960 :: Ballistix Sport XT 8GB :: MSI Z97-G43

http://www.Web-FOX.pl

Obrazek

Wróć do „Rysunki i fotomanipulacje”

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się