fotomanipulacje grzechu warte

napisano 10 lip 2016, 2:19 przez bananowsky

Awatar użytkownika
Nie wybrano

bananowsky
Grafik
15 maja 2017, 17:39
omg, miałem na myśli niewielkie zmiany typu poprawa jakości czy kontrastu xd a liczę właśnie na takie komentarze jak ten dot. focalu, jeśli jakieś elementy należy dodać/usunąć to śmiało komentujcie. Jak zauważam rażące błędy po wykonaniu całej roboty to muszę się pieprzyć z usuwianiem miliona warstw D;
Ostatnio zmieniony 15 maja 2017, 17:42 przez bananowsky, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Nie wybrano

Sz@jba
Użytkownik
15 maja 2017, 19:36
Oj widzę tutaj kilka rzeczy, które zabierają urok całemu pomysłowi - psują całość, lecz widzę też dobrze wykończone elementy, kiedy uznasz, że praca jest finalna, wrócę tu i zobaczę czy wziąłeś na to poprawkę, to Twoja praca, nie collab z rad :)

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Koggy
Użytkownik
Nysa
Digital art
17 maja 2017, 15:32
Ten płomień rzeczywiście odwraca uwagę od całości. Według mnie, albo powinien całkiem zniknąć, albo zostać przeniesiony w inne miejsce. Poza tym, całość genialna, Kompozycja, wykonanie, detale, jakość, wszystko ideolo :D
Zapraszam na instagram: https://www.instagram.com/koggy_official/
Oraz profil deviantart: http://criss125.deviantart.com/

Awatar użytkownika
Nie wybrano

Sz@jba
Użytkownik
17 maja 2017, 22:02
A szajbę kują oj kują pewne bardzo istotne rzeczy, a praca mogła by być tak dobra, dawaj wersję finalną, praca na tyle fajnie się zapowiada, że szajba się do tych elementów doj* jeśli tego nie poprawisz hehe, dawaj dawaj będziemy poprawiać w razie W i zrobimy arcydzieło - aaalbo w razie W piszę się na collab jeśli pozwolisz na koniec? :)

Awatar użytkownika
Kobieta

Wredozaur
Rysownik
Gdańsk
Digital art
18 maja 2017, 20:46
A ja się gapiłam dobrą minutę i zastanawiałam się, co ona ma z prawą ręką i co tam dziwnego trzyma, zanim skapnęłam się, że to brzuch. :D Coś mi w nim nie gra. Być może ten szal powinien rzucać mocniejszy cień, żeby było widać, że faktycznie jest nad nim (brzuchem).

Awatar użytkownika
Nie wybrano

bananowsky
Grafik
18 maja 2017, 22:16
Wredozaur pisze:A ja się gapiłam dobrą minutę i zastanawiałam się, co ona ma z prawą ręką i co tam dziwnego trzyma, zanim skapnęłam się, że to brzuch. :D

Nie potrafię sobie wyobrazić co tam zobaczyłaś ;<

Po pierwsze wielkie dzięki za odzew, a po drugie spoko - na pewno nad tym posiedzę ale na razie nie mam czasu, wszyscy musimy uzbroić się w cierpliwość xd

Awatar użytkownika
Nie wybrano

Sz@jba
Użytkownik
19 maja 2017, 0:19
To dawaj od razu collaba zrobimy? ;) Znajdę chwilkę na wykończenie heh

Wróć do „Rysunki i fotomanipulacje”

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się