fotomanipulacje grzechu warte

napisano 10 lip 2016, 2:19 przez bananowsky

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

bananowsky
Grafik
15 maja 2017, 17:39
omg, miałem na myśli niewielkie zmiany typu poprawa jakości czy kontrastu xd a liczę właśnie na takie komentarze jak ten dot. focalu, jeśli jakieś elementy należy dodać/usunąć to śmiało komentujcie. Jak zauważam rażące błędy po wykonaniu całej roboty to muszę się pieprzyć z usuwianiem miliona warstw D;
Ostatnio zmieniony 15 maja 2017, 17:42 przez bananowsky, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Sz@jba
Grafik
Webdesign
15 maja 2017, 19:36
Oj widzę tutaj kilka rzeczy, które zabierają urok całemu pomysłowi - psują całość, lecz widzę też dobrze wykończone elementy, kiedy uznasz, że praca jest finalna, wrócę tu i zobaczę czy wziąłeś na to poprawkę, to Twoja praca, nie collab z rad :)

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Koggy
Użytkownik
Nysa
Digital art
17 maja 2017, 15:32
Ten płomień rzeczywiście odwraca uwagę od całości. Według mnie, albo powinien całkiem zniknąć, albo zostać przeniesiony w inne miejsce. Poza tym, całość genialna, Kompozycja, wykonanie, detale, jakość, wszystko ideolo :D
Zapraszam na instagram: https://www.instagram.com/koggy_official/
Oraz profil deviantart: http://criss125.deviantart.com/

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Sz@jba
Grafik
Webdesign
17 maja 2017, 22:02
A szajbę kują oj kują pewne bardzo istotne rzeczy, a praca mogła by być tak dobra, dawaj wersję finalną, praca na tyle fajnie się zapowiada, że szajba się do tych elementów doj* jeśli tego nie poprawisz hehe, dawaj dawaj będziemy poprawiać w razie W i zrobimy arcydzieło - aaalbo w razie W piszę się na collab jeśli pozwolisz na koniec? :)

Awatar użytkownika
Kobieta

Wredozaur
Rysownik
Gdańsk
Digital art
18 maja 2017, 20:46
A ja się gapiłam dobrą minutę i zastanawiałam się, co ona ma z prawą ręką i co tam dziwnego trzyma, zanim skapnęłam się, że to brzuch. :D Coś mi w nim nie gra. Być może ten szal powinien rzucać mocniejszy cień, żeby było widać, że faktycznie jest nad nim (brzuchem).

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

bananowsky
Grafik
18 maja 2017, 22:16
A ja się gapiłam dobrą minutę i zastanawiałam się, co ona ma z prawą ręką i co tam dziwnego trzyma, zanim skapnęłam się, że to brzuch. :D
Nie potrafię sobie wyobrazić co tam zobaczyłaś ;<

Po pierwsze wielkie dzięki za odzew, a po drugie spoko - na pewno nad tym posiedzę ale na razie nie mam czasu, wszyscy musimy uzbroić się w cierpliwość xd

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Sz@jba
Grafik
Webdesign
19 maja 2017, 0:19
To dawaj od razu collaba zrobimy? ;) Znajdę chwilkę na wykończenie heh

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

bananowsky
Grafik
28 maja 2017, 18:30
no dobra

Obrazek

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

bananowsky
Grafik
31 maja 2017, 4:32
Mam dzisiaj urodziny, a żadnych upominków się nie spodziewam, więc może wy sprezentujecie mi jakieś komentarze? Daję przy okazji psd (wyjątkowo Gimp zapisał je bez błędów), możecie się nim pobawić pod warunkiem że odeślecie swoją wersję.

https://www.dropbox.com/s/cfhhj3bxjn1fz ... 2.psd?dl=0
Ostatnio zmieniony 31 maja 2017, 4:34 przez bananowsky, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Sz@jba
Grafik
Webdesign
02 cze 2017, 13:32
Jakiś czas temu zapoznałem się z tym PSD, nie miałem czasu Ci odpisać, nie nadaje się do wykończenia ponieważ na wyższym poziomie spłaszczyłeś obrazek a psd z gimpa jak dla mnie jest bardzo dziwne, zbyt długo musiałbym się w tym odnajdywać a u mnie słabo z czasem.

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się