Wirtualny tuning - bartosh

napisano 18 sty 2017, 23:21 przez bartosh

Strona 1 z 1
18 sty 2017, 23:21
Witajcie, tak na wstępnie pokażę Wam moje prace . W dziedzinie wirtualnego tuningu jestem od 2006 roku, lecz niestety w Polsce ta część grafiki 2D "umarła". Swoje też robi wiek człowieka i jego aspiracje, lecz wiadomo, od czasu do czasu coś się jeszcze zrobi

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

25 wrz 2017, 16:56
Widzę, że nikt tutaj się nie wypowiada na temat tej dziedziny grafiki :D ale co tam, dorzucę najnowszy projekt :)

Base:
Obrazek

Chop:
Obrazek

Awatar użytkownika

Łódź
Webdesign
26 wrz 2017, 10:11
Flary na reflektorach wyglądają tandetnie. Poza tym wow. Ciężko znaleźć jakikolwiek detal, dzięki któremu można by dostrzec, że robiłeś to w programie :D Jestem pod wrażeniem :great:
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

Awatar użytkownika

49108450
Webdesign
27 wrz 2017, 14:46
Kurcze pracki robią mega wielkie wrażenie, łał brawo
:clap: :clap: (y)

Awatar użytkownika

Łódz
Branding
29 wrz 2017, 15:17
O matko! Ta ostatnia praca perfekcik, picuś glancuś, szał ch**a normalnie.

03 paź 2017, 9:34
Nie wiem czy to Ty, ale kojarze kogoś o podobnym nicku z vt.pl i autemo. Mega progres, szacun za sciona. Fajnie widzieć, że dziedzina, od której zaczynało się zabawę z grafiką nadal żyje :D

05 paź 2017, 15:59
Przeważnie się podpisuję jednym nickiem wszędzie :) Dobrze kojarzysz to ten sam bartosh :)

19 gru 2017, 10:45
Szybka praca na koniec roku :)
Obrazek
Obrazek

Strona 1 z 1

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się