11 mar 2017, 0:36
Co do drugiej pracy nie ma tu za bardzo klimatu i brakuje światłocienia. Lewa i prawa strona kompozycji jest wklejona bez cieniowania. Cień pod dziewczynką i misiem leży kompletnie, staraj się używać twardszych cieni.

Jako pomysł, klimatyczniej by to wyglądało, gdyby to była noc i większość była przyciemniona i światło padało tylko z pociągu.

Awatar użytkownika

Ruda Śląska
Webdesign
11 mar 2017, 12:38
V2
Obrazek

11 mar 2017, 12:54
Misiek jest oświetlony, a powinien być zacieniony, bo światło jest z drugiej strony.

11 mar 2017, 13:30
Pozwoliłem sobie zrobić 20 minutowy overpaint (nic szczególnego), mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko. Według mnie pracy brakuje klimatu i tak jak wyżej Luk zauważył złe oświetlenie.

Obrazek

Awatar użytkownika

Ruda Śląska
Webdesign
11 mar 2017, 14:28
Pozwoliłem sobie zrobić 20 minutowy overpaint (nic szczególnego), mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko. Według mnie pracy brakuje klimatu i tak jak wyżej Luk zauważył złe oświetlenie.

Obrazek
Dużo lepiej to wygląda. Masz może jakiś poradnik jak uzyskać taki efekt świetlny? :)

11 mar 2017, 15:18
Dużo lepiej to wygląda. Masz może jakiś poradnik jak uzyskać taki efekt świetlny? :)
Narysowałem kształt trójkątu na beżowo-żółtym kolorze i rozmyłem i powycierałem miejscami, chyba tyle. Mogę Ci podrzucić PSD na priv jak chcesz.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2017, 15:24 przez jamdave, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Ruda Śląska
Webdesign
11 mar 2017, 15:35
Narysowałem kształt trójkątu na beżowo-żółtym kolorze i rozmyłem i powycierałem miejscami, chyba tyle. Mogę Ci podrzucić PSD na priv jak chcesz.
Poproszę. :)

Awatar użytkownika

Warszawa
54167696
Webdesign
11 mar 2017, 21:10
Te światło wygląda źle, bardzo źle :P Pobaw się trybami warstwy. Bo chyba ustawiłeś na screen lub jaśniejsze, przez co takie "mleko" wyszło.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 mar 2017, 21:12 przez Ayume, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Ruda Śląska
Webdesign
11 mar 2017, 22:44
Te światło wygląda źle, bardzo źle :P Pobaw się trybami warstwy. Bo chyba ustawiłeś na screen lub jaśniejsze, przez co takie "mleko" wyszło.
Dokładnie. :D

Awatar użytkownika

49108450
Webdesign
14 mar 2017, 14:12
Wydaje mi się że te światło powinno troszkę kolorystycznie przypominało żółty kolor, tak jak wychodzi to z lampy pociągu :D
Nie znam się na tym, ale wygląda to bardzo fajnie .

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się