Wrrrredozaur!

napisano 01 kwie 2017, 21:53 przez Wredozaur

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Kobieta

Wredozaur
Rysownik
Gdańsk
Digital art
21 kwie 2017, 23:23
Dzięki za komentarze. (:

W tym wypadku skupiałam się na buzi i nie dodałam nic od siebie, jeżeli chodzi o tło (zdjęcie też miało jednolite), ale zawsze się głowię, jak uczynić je interesującym - może miałbyś dla mnie jakieś wskazówki? (:

Nie miałam w co grać, to dzisiaj znowu porysowałam. Zdjęcie po raz kolejny stąd:

Obrazek

Wylałam się celowo na proporcje (jakoś nie lubię rysować 1:1 - nudne to i męczy :D ) Skupiłam się na materiałach. I najtrudniejszy chyba był ten kocyk. Prób z nim miałam chyba z 5. Plus to, co znajduje się na desce do krojenia włącznie - tu już wina za małego formatu i braku cierpliwości.

Frędzli nie zrobiłam z jednego powodu: naciągnęłam sobie mięsień w dłoni i nie mogę nią ruszać. Róbcie sobie przerwy w rysowaniu - moja dłoń była solidnie napięta przez 3h non-stop. Ledwo się podpisałam, boli jak skurczybyk. :D

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Kobieta

Wredozaur
Rysownik
Gdańsk
Digital art
25 kwie 2017, 23:25
Jeden z moich najulubieńszych artystów wrzucił dziś na jutuba lekcję dot. upraszczania i łączenia kształtów. Nie mogłam tego nie przećwiczyć. (: Foto z "Draw This!" na fb.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Piotrek
Użytkownik
Poznań
5082652
Branding
26 kwie 2017, 10:29
Dość ciekawie, choć dziwnie w niektórych momentach, gdy np. suknia na plecach kończy się wystającym prostokątem. Może zbyt kanciaste niektóre kształty, ale całość dość dobrze się prezentuje.

Wysłane z iPhone 6s za pomocą Tapatalk
i5-4690K :: GTX 960 :: Ballistix Sport XT 8GB :: MSI Z97-G43

Lisssie Design

Zawód: Plastyk, Specjalność: Techniki graficzne, Specjalizacja: Projektowanie graficzne

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Kobieta

Wredozaur
Rysownik
Gdańsk
Digital art
27 kwie 2017, 22:29
Ciąg dalszy upraszczania - szybkie kozy. B)
Na równi powinnam upraszczać też czas wykonania - imo 2h w tym wypadku to trochę za dużo. :p

Obrazek

EDIT: Wieczorne malowanie ma pewne minusy - zapomniałam wyłączyć fluxa no i popsułam słoneczny klimat. :/
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2017, 22:30 przez Wredozaur, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Piotrek
Użytkownik
Poznań
5082652
Branding
27 kwie 2017, 22:31
To mi się podoba najbardziej. Imo 2h to jest albo w sam raz, albo za mało. Malarstwo wymaga czasu, a nie pośpiechu ;)
i5-4690K :: GTX 960 :: Ballistix Sport XT 8GB :: MSI Z97-G43

Lisssie Design

Zawód: Plastyk, Specjalność: Techniki graficzne, Specjalizacja: Projektowanie graficzne

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Kobieta

Wredozaur
Rysownik
Gdańsk
Digital art
28 kwie 2017, 18:46
Owszem, ale bardziej w przypadku szczegółowych prac, głównie do użytku komercyjnego.
Muszę się podszkolić w speedpaintingu i concept arcie (art-cie? :D). Pomaga mi w tym mało czasu po powrocie z pracy. :D Stąd uważam, że mogłabym się zmieścić z takim efektem może nawet i w godzinie. (:

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Kobieta

Wredozaur
Rysownik
Gdańsk
Digital art
06 maja 2017, 18:27
Po 10-ciu próbach przemogłam się do głębszego zapoznania z Blenderem, a dokładniej przy pomocy tutoriali, bo moja samosiowa natura sprawiała, że wchodziła mi tylko kupa. :D
Jak ktoś zna Blender Guru, to i zapewne kojarzy tutorial z pączkiem. I kubkiem. Tak bardzo nie chciałam robić kubka, ale tak jak przy rysunku jest jabłuszko, a przy programowaniu "Hello world!", tak i tutaj kubek. I trzeba przez to przebrnąć, niestety. :p

Obrazek tego typu wrzucam do galerii jednorazowo - jeżeli bardziej się zaprzyjaźnię z 3d (co w sumie planuję), to pozaśmiecam inny dział. :D

Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Marek
Moderator globalny
33661639
Webdesign
06 maja 2017, 18:42
Jak dla mnie super. Posypka trochę roztopiona, ale jest fajnie. Zrób osobny temat z 3D i baw się.
Obrazek

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Kobieta

Wredozaur
Rysownik
Gdańsk
Digital art
21 maja 2017, 19:49
Gierka jest już na sklepach, więc chyba mogę się pochwalić. (:

Pierwszy prawdziwy projekt gry naszego studia, w którym brałam udział i na którym nauczyłam się super dużo. Z założenia miało być bardzo minimalistycznie, ale trochę tę wizję popsułam - może i na dobre. :p Do moich zadań należało projektowanie postaci, czapeczek, ogonków, potem projektowanie GUI i kolejnych okienek, nowych przeszkadzajek, a także proste animacje. Pełen serwis.

Gra nazywa się Jumping Joe! i możecie ją za darmo ściągnąć z Google Play i App Store, do czego gorąco zachęcam (wciąga). (: Platformówka-clicker z masą dodatków i bogatą customizacją postaci (czego tutaj nie pokażę, co by nie psuć zabawy :D)

Dużo się zmieniało w trakcie tworzenia, więc wrzucam kilka screenów, które rzeczywiście wyglądają tak jak w grze.

Obrazek

+ 2 losowe obrazki, które gdzieś tam się przewijają przy promocji:
Obrazek
Obrazek

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Kobieta

Wredozaur
Rysownik
Gdańsk
Digital art
22 cze 2017, 21:01
Godzinne słoniki, tak na przełamanie milczenia. B)

Obrazek

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się