Wrrrredozaur!

napisano 01 kwie 2017, 21:53 przez Wredozaur

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Kobieta

Wredozaur
Rysownik
Gdańsk
Digital art
18 wrz 2017, 14:42
Spadłam na drugą stronę, to trzeba odświeżyć. :D Znalazłam dwie wektorowe pierdółki do naszej gry.
Budynek mogę wstawić bez zarzutu, bo nie będzie użyty - lekka zmiana koncepcji przez dyrektora artystycznego, tj. mnie. B)
Lampki są elementem tła (stąd niewiele szczegółów), więc nic szczególnego Wam nie zdradzą.

Obrazek
Obrazek

No i coś większego i bardziej skomplikowanego - potret na zamówienie, ale nie taki zwykły, bo rysowany w fotoszopie i stylizowany na ołówek, proszę państwa. Nie wiem, czy nie narysowałabym tego szybciej metodą tradycyjną. :D Aczkolwiek na pewno byłoby trudniej z poprawkami. Tu jednak mogę użyć liquify i gumki. C:

Obrazek

Ah, no i dodam, że z czasem zaczną się pojawiać tajemnicze grafiki z nowej gry na naszym twitterze: @PowerUpGS <-- to oni zepsuli tło, not my fault.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2017, 14:44 przez Wredozaur, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Darthu
Grafik
Digital art
18 wrz 2017, 19:52
Zdecydowanie tradycyjnie było by szybciej :P no później można przenieść na ps i tam dam poprawki już na pełnym luzie :P co do ikonek nie chcę się wypowiadać ja tylko lubię grać na androidzie i nić więcej - nie oceniam pod względem wykonania liczy się grywalność xD

Ogólnie chętnie bym zobaczył coś szalonego - na pewno nie po szablonie - coś co nie jest zrobione z zamówienia ani z punktu technicznego - normalny spontan :P u know :)
Obrazek
ishi mito

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Kobieta

Wredozaur
Rysownik
Gdańsk
Digital art
18 wrz 2017, 20:01
Też tak sobie trochę tęsknię za luźnymi rysunkami, ale czasu brakuje. (: Aktualnie zużywam pozostały na rozwijanie drugiej pasji. Ale może coś mnie tchnie mocno, to się pochwalę. :p

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Damian
Administrator
Łódź
Webdesign
26 wrz 2017, 10:09
@Wredozaur "jak Ty mnie zaimponowałaś w tej chwili" cytując klasyka :D O tym portrecie gdybym nie doczytał tobym nigdy nie wpadł na to, że narysowanie w fotoszopach. Wszystko świetne w każdym calu.
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się