Fotomanipulacje by BECIK

napisano 12 lip 2017, 22:44 przez Becik

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

Becik
Użytkownik
Leszno
12 lip 2017, 22:59
Witam wszystkich ;)
Jestem tutaj nowy, ale grafiką zajmuję się od dłuższego czasu.

Chciałem przedstawić Wam jedną z moich ostatnich prac - zapraszam do oceny!

Obrazek

Dodano 15 minuty 43 sekund temu

Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Rafał
Administrator
49108450
Webdesign
12 lip 2017, 23:30
Obrazek
Tutaj moim zdaniem całą prace psuje ta postać wygląda nie fajnie, sztucznie jakoś :(

Obrazek
W tej pracy nie podoba mi się jakość tego murka zaa szkieletem, mógłbyś też dodać jakieś cienie szkieleta bo dziwnie to wygląda.
Murek ma cień a szkielet nie.
Ostatnio zmieniony 12 lip 2017, 23:31 przez Rafał, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Sz@jba
Grafik
Webdesign
13 lip 2017, 0:26
Projekt z czołgiem ma dziwną ostrość, miejscami nie ostry, miejscami przestrzony, ten dym z tyłu wygląda jak woda, ogólnie filtry i efekty niskiego poziomu, wszystko źle się komponuje, ogólnie podsumowując jest to słabe.
Projekt ze szkieletem bardzo nudny, światło leży, jest nienaturalne, niby silny rozbłysk a stonowana plama, brak bieli, nijak się to ma do światła, szkielet - brak światło cienia, ogólnie w skrócie również projekt niskich lotów, błędów można wymieniać masę ale po co? Jest ich za dużo. Nie łam się, ćwicz każdy kolejny mam nadzieję, że będzie lepszy. Powodzenia
https://interkielce.pl - agencja interaktywna - strony www, grafika, animacje

https://www.instagram.com/szajbackdesign - zapraszam również na instagram.

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

Becik
Użytkownik
Leszno
13 lip 2017, 1:05
Jedynie środek pracy nie jest rozmyty, ponieważ tutaj chciałem skoncentrować wzrok widza. Wszystko wokół czołgu i żołnierza jest mniej istotne i dlatego zostało rozmyte.
Co to znaczy przestrzony? :)
Dym jak woda? Chyba troszkę przesadzona uwaga :)

Co do drugiej pm'ki - jest to stary projekt i faktycznie dużo z nim błędów. Nie będę go poprawiał, niech sobie staruszek już taki będzie :D

Dzięki za pierwsze oceny!

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Sz@jba
Grafik
Webdesign
13 lip 2017, 3:01
Para wodna*
Co do głębi, nie trzeba aż takich ,,wygibasów,, żeby uzyskać głębie i rzucić wzrok na główny plan, wystarczy odpowiednio manipulować pierwszym planem jak i tłem.
https://interkielce.pl - agencja interaktywna - strony www, grafika, animacje

https://www.instagram.com/szajbackdesign - zapraszam również na instagram.

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

Becik
Użytkownik
Leszno
13 lip 2017, 13:40
ale czy te wygibasy nie nadają takiego efektu poruszenia? W sensie, że coś się dzieje, to w końcu wojna, chce żeby ta praca wyglądała dynamicznie :)

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

Becik
Użytkownik
Leszno
16 lip 2017, 13:03
Kolejny projekt - oglądajcie i oceniajcie :*
Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Damian
Administrator
Łódź
Webdesign
21 lip 2017, 10:05
Dlaczego ta praca jest tak słabej jakości? Powiększasz rendery czy jak? Ogólnie zamysł ciekawy tylko w moim odczuciu katapulta lewituję w powietrzu. Jakoś ciężko mi odczuć przepaść przed zamkiem. Zamek ma dziwną perspektywę. Poprawiłbym fioletowe odcienie na niebie i zrobił je w bardziej zimnych odcieniach.
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

30 lip 2017, 11:09
W pracach z żołnierzem i rycerzem kompozycja jest nie najlepsza, dlatego psuje to odbiór pracy. Szczególnie w pracy z rycerzem. Poczytaj o zasadzie złotego podziału i spirali fibonacciego. Kompozycja w pracy ze szkieletem wygląda lepiej. Pewnie wpływ miał na to fakt, że jest tam trochę mniej elementów. Ogółem, praca ze szkieletem wygląda najlepiej. Nie jest przeładowana, fajny pomysł, kolory, może trochę zbyt zamglone, ale wygląda ok. Puszki nierealistyczne, barierka z przodu za bardzo rozmyta, i ogólnie to raczej powinna być w tym miejscu ostra, a im dalej tym bardziej rozmyta, chyba że decydujemy się na skupienie uwagi na dalszej części pracy, to konsekwentnie musielibyśmy też rozmyć szkielet i elementy obok.
Słaba jakość zdjęć. Staraj się szukać stocków w dobrej rozdzielczości. Nie wiem, czy je powiększasz, czy znajdujesz takie, które są w bardzo słabej jakości, ale psuje to mocno odbiór pracy.
Typografia. Napisy są zbyt duże i nie najlepiej umiejscowione. Przez nie prace wydają się jeszcze bardziej przeładowane.
W pracy z żołnierzem trochę zbyt wiele motion i radial bluru.

Jak mówiłem, najładniejsza praca to ta ze szkieletem, starałbym się na Twoim miejscu iść bardziej w tym kierunku.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

OscarNEX
Użytkownik
Ostrowiec Świętokrzyski
30 lip 2017, 12:05
Każdy stock jest w różnej jakości i nie wygląda to fajnie, pobawiłbym sie kolorami i próbował podkręcić tu klimat na Twoim miejscu :)
Obrazek

facebook.com/oscarnexooo

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się