Ikony

napisano 21 gru 2017, 21:58 przez ABirch

Strona 1 z 1
Awatar użytkownika

Olsztyn
21 gru 2017, 21:58
WItam, wrzucam ikony które ostatnio zrobiłem, zapraszam do oceny. :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika

Gdańsk
Digital art
22 gru 2017, 9:08
Ładne. Wszystko gra ze sobą. Poza rysami twarzy Ameryki. :D Usta dałabym mniej uśmiechnięte i na pewno nie czerwone. Nos jest tego samego koloru co dołek nad ustami i wygląda jak wklęsły. Z racji, że jest bardziej wystający, powinien być jaśniejszy (stąd przyciemniłabym skórę). Ciemniejszy mógłby być cień pod nim. Przy oczach poleciałeś schematem "listek z kropką". Popatrz sobie na budowę oka, najlepiej na jakichś antycznych rzeźbach, bo tam fajnie wszystko zaznaczają. :D I powiek też nie robiłabym czarnych (ciemny beż albo brąz), bo wyglądają jak doklejane rzęsy i typ wygląda jak babka. :p
Wybacz, że tak ogólnie. Jak znajdę czas, to podpowiem Ci obrazowo. (:

Awatar użytkownika

Olsztyn
22 gru 2017, 15:39
Dzięki za pokazanie trochę kierunku bo pewnych rzeczy nie brałem pod uwagę ale teraz to zmienię :) co do ust kapitana ameryki to chciałem żeby było jak najmniej kolorów więc czerwony dałem taki jak na tarczy i fladze :)

Awatar użytkownika

Gdańsk
Digital art
23 gru 2017, 10:12
No, tak myślałam a propos tych kolorów. Dałoby się zrobić coś fajnego nie zwiększając ich ilości, ale trzeba dobrze ogarniać anatomię twarzy i światłocień, żeby wyglądała spoko. :D

Znalazłam kwadratowe buźki, które kiedyś robiłam. Do dwóch ostatnich już bym się nie przyznała, ale dla dobra nauki... :D Może Ci coś podpowiedzą. (:
Obrazek

Awatar użytkownika

Olsztyn
23 gru 2017, 11:53
Super, dzięki za obrazki, pomogło mi trochę poźniej wrzucę poprawioną wersję kapitana Ameryki i Hulka :)

Dodano 3 godziny 4 minuty 58 sekund temu

Obrazek
Obrazek

Strona 1 z 1

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się