Non omnis moriar

napisano 25 gru 2017, 19:24 przez veshaze

Strona 1 z 1
Awatar użytkownika

8044158
Fotografia
25 gru 2017, 19:24
Obrazek

Cześć, oto praca po półrocznej przerwie.
Jestem ciekawa Waszych opinii! :grafinity:

Pozdrawiam.

Dla zainteresowanych poniżej umieszczam link do mojego instagrama, gdzie można zobaczyć więcej moich prac z tej dziedziny i nie tylko.

https://www.instagram.com/veshaze/

Dodano 21 godziny 15 minuty 29 sekund temu

Poprawiłam link. Mam nadzieję, że teraz działa poprawnie.

Ostatnio zmieniony 26 gru 2017, 16:38 przez veshaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

49108450
Webdesign
27 gru 2017, 11:20
Ładne tak samo jak poprzednie prace :D
Podczas tej przerwy wzięłaś się poważnie za fotografie? (y) :great:

Awatar użytkownika

Gdańsk
Digital art
27 gru 2017, 19:15
Buzia ładna, anatomicznie poprawna, imo. Tylko brudna strasznie. Popracowałabym nad paletą i pozbyła się czarnego na rzecz brązów i czerwieni - zauważ, że cienie na skórze przechodzą w bordo / brązy, a w miejscu, gdzie styka się mocniejsze światło z cieniem, dodatkowo pojawia się nasycona czerwień / pomarańcz, bo przebija krew. U Ciebie gdzieś tam się pojawiają różowawe plamy, ale nie mają logiki. Są zbyt przypadkowe. Przez to buzia wydaje się nieżywa.
Tekstura na skórze dodatkowo to uwypukla - spróbuj użyć miękkiego pędzla i to zblendować, albo twardego, ale bez tekstury i na kryciu 100% - ten drugi jest trudniejszy ze względu na to, że trzeba znać anatomię, żeby prawidłowo te plamki porozmieszczać. Ostry zarys twarzy i gładka, dobrze zblendowana skóra wyglądają wystarczająco dobrze i są często stosowane, więc śmiało możesz tak robić na początku.
No i ostatnia kwestia to te kolorowe "brwi". Aktualnie nie wiem, co jest tutaj głównym elementem - twarz, czy te maziaje nad oczami. Za bardzo odwracają uwagę. Jeżeli nie grają istotnej roli, to całkiem bym je wywaliła. Jeżeli odwrotnie, to na pewno spróbowałabym buzię jakoś schować, np. gdzieś lekko rozmazaną za szybą, a namalowane na niej kolorowe elementy mogłyby wówczas tworzyć jakąś historię i wszystko byłoby spójne jakoś.

Często polecam ten film, jak wspominam o kolorach. Marco też lubi przemycać więcej koloru w swoich pracach, więc jak z niego skorzystasz i poćwiczysz, to na pewno wyjdzie Ci na korzyść:

Portrety dla zobrazowania:

Awatar użytkownika

8044158
Fotografia
28 gru 2017, 16:58
@Wredozaur, dzięki, na pewno tam zajrzę :P

@Rafał , wzięłam się za fotografię, fakt :D

Ostatnio zmieniony 28 gru 2017, 17:03 przez veshaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Strona 1 z 1

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się