Boro-Shot

napisano 24 mar 2017, 13:46 przez booro1991

Strona 1 z 1
24 mar 2017, 13:46
A więc ostatnio kupiłem sobie nowy telefon i jestem zajarany jak robi zdjęcia ;) więc trochę się pochwalę :) tematyka dziś wiosna. Ładna pogoda i spacerek.
Jedno ze zdjęć trafi na konkurs :D Wszystko robione Samsung Galaxy S7 (POLECAM)

Zdjęcia delikatnie tknięte pędzlem photoshopa xP

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

matteom
Brander
Kujawsko-Pomorskie
Branding
24 mar 2017, 15:42
Jakość rzeczywiście niezła jak na smartfon, ale poza tym nie widzę tutaj nic co przyciągałoby oko. Ujęcia są takie, jakie może złapać każdy z nas - brakuje przede wszystkim lepszego kadru, bardziej przemyślonej kwestii co tak w zasadzie chcesz uchwycić.
Co do konkursu:
§1. Na pracach wysyłanych na pojedynek bądź konkurs cykliczny nie może znajdować się nick autora pracy. Praca nie może być również wcześniej udostępniana na forum ani w żadnym innym miejscu w internecie (dyskwalifikacja).
Obrazek

24 mar 2017, 15:44
aa widzisz :D dobrze że mi to pokazałeś bo osobiście nie wiedziałem (nie czytałem) regulaminu :D a co do ujęć to faktycznie ale to dlatego że się nie znam zbytnio na tym :)

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Marek
Moderator globalny
33661639
Webdesign
02 kwie 2017, 17:42
Drugie dość ciekawe, gdybyś ustawił się w centrum mostu oraz gdyby nie te okropne drzewa, które psują zdjęcie.. :( Reszta tak jak kolega wyżej, szału nie robi, aczkolwiek ładne widoki tam masz, jak na wiosnę. Wydaje mi się też, że niektóre są lekko prześwietlone. Czekam na więcej. :)
Obrazek

Strona 1 z 1

Wróć do „Fotografia”

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się