Hrubioncy WEB

napisano 25 wrz 2017, 20:21 przez Hrupioncy

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

Hrupioncy
Użytkownik
Webdesign
29 wrz 2017, 14:15
Arces, właśnie bardzo lubię te czcionki, ale kurde chyba za bardzo je pcham w projekty, cisne dalej i będę coś kombinował. Dzięki !

Awatar użytkownika
Mężczyzna

ADD
Użytkownik
29 wrz 2017, 14:22
Dla mnie za dużo Bold'ów, projekt wydaje się przez to Ciężki, pokombinowałbym też z małymi literami bo widzę że wszędzie duże :) Co do czcionki to też bym zmienił, zostawił jedynie na landing page'u w grafice.
- Adamski Dawid Design -

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

Hrupioncy
Użytkownik
Webdesign
06 paź 2017, 11:32
Jeszcze raz dzięki za wszystkie rady, zmniejszyłem ilość BOLDÓW zgodnie z waszymi radami i pokombinowałem trochę z czcionką tak jak mówiliście, pomyślałem nad rozmiarami i sugerowałem się trochę projektami na behance.
Przesyłam kolejną wersję która cały czas jest w budowie, jak to dla Was siedzi? :>

Obrazek
Ostatnio zmieniony 06 paź 2017, 11:44 przez Hrupioncy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

mohlodi
Użytkownik
Branding
06 paź 2017, 12:12
@Hrupioncy
Góra jest prima, dokończ projekt to pewnie większość się z miłą chęcią wtedy wypowie.
Wracając, jeżeli zostanie zachowany styl to " siądzie " napewno, narazie ciężko coś więcej powiedzieć.

Pzdr.
mohlodidesign@gmail.com
fb.com/mohlodidesign

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

Hrupioncy
Użytkownik
Webdesign
06 paź 2017, 21:13
główną stronę już skończyłem jutro wezmę się jeszcze za podstrony, co byście zmienili ? :)

ps. ten biały pasek na dole dodał program pewnie coś z warstwami powaliłem i muszę to poprawić ;]

Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Rafał
Administrator
49108450
Webdesign
07 paź 2017, 10:02
Noo ładnie ci to wyszło.
Bardzo fajnie to wygląda.

Obrazek
Jedynie bolą mnie oczy gdy patrze na to.

08 paź 2017, 21:34
Gdyby już się czepiać to nie samego wyglądu a funkcjonalności/użycia sliderów na stronie. Widzę tam przynajmniej trzy (tak sugerują "kropki" w niektórych miejscach), z tego dwa jedna sekcja pod drugą. Będzie za dużo się przesuwało na raz, żeby to wyglądało bardzo dobrze, ale rzeczywiście w porównaniu do poprzednich ten wyszedł Ci najlepiej.

Awatar użytkownika
Nie wybrano

Usunięto konto o nicku 4321

12 paź 2017, 18:38
Oglądając wszystkie prace od początku, to na prawdę jest progress, tak trzymać. Dodam tylko, żebyś starał się trzymać taki sam odstęp headerów i sliderow w każdej sekcji, na razie 'Polecane Produkty' i 'Autorazacje' różnią się o kilka pixeli. Tak samo jak slider w tych samych sekcjach. Dobrze dobrałeś kolory i fajnie się na to patrzy.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Jakub
Moderator
Grzegorzew
Webdesign
13 paź 2017, 15:24
Bardzo ładny i przyjemny dla oka projekcik. W polecanych produktach i partnerach wywaliłbym slider.
Obrazek

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

Hrupioncy
Użytkownik
Webdesign
15 paź 2017, 17:04
Dzięki wszystkim i każdemu z osobna za odzew co do mojego ostatniego projektu, ciesze się że widzicie progres w moich projektach bo naprawdę cisnę jak mogę..
Piszę do Was z kolejnym projektem i do niego chyba będę robił podstrony żeby uruchomić trochę portfolio na behance bo potężny zastój i brak projektów.
Proszę o wszystkie uwagi, POZDRO ! :D

edit: logo do zminy wiem, to tylko poglądowo bo nie umiem niczego zbudować, muszę się poduczyć ;>

Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 paź 2017, 17:05 przez Hrupioncy, łącznie zmieniany 1 raz.

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się