ms

napisano 17 sie 2017, 23:56 przez const

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

const
Brander
Webdesign
17 sie 2017, 23:56
Obrazek

:santa:

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Viperovsky
Zbanowany
Poznań
19 sie 2017, 0:01
Co do samego projektu, wygląda całkiem nieźle i jeżeli miałbym swoją stronę, bez dłuższego zastanowienia zakupiłbym właśnie ten szablon. Są jednak elementy, które nie bardzo mi się podobają i postaram się wyczerpująco i zwięźle przedstawić swoją opinię oraz uwagi.

Pierwsza rzecz, która rzuciła mi się w oczy, to logo, które jest moim zdaniem zbyt blisko menu. Ja osobiście oddaliłbym je od siebie, ale może są to tylko moje widzimisię. Jak już jesteśmy na samej górze strony, te dwa socjale są oddzielone zbyt dużą spacją, co nie wygląda najlepiej.

Środeczek wygląda całkiem fajnie. Mniej podoba mi się stopka. Pole na Newsletter wygląda dziwnie i zdecydowanie mogę stwierdzić, że mi się nie podoba. Nie będę ukrywał, że cała stopka nie za przypadła mi do gustu, ale to już wyłącznie kwestia upodobań.

Tak jak wspomniałem na początku. Projekt jest nie najgorszy. Oby tak dalej!

Liczę, że w przyszłości pokażesz nam swoje kolejne prace.
Życzę więc powodzenia w dalszym rozwijaniu się!

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Damian
Administrator
Łódź
Webdesign
20 sie 2017, 11:21
Większy padding w logo by się przydał i ograniczenie kolorów buttonów bo widzę 4 różne ;) Reszta fajna i przyjemna. Projekt na plus.
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

const
Brander
Webdesign
03 wrz 2017, 23:47
Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Sz@jba
Grafik
Webdesign
04 wrz 2017, 0:40
Typo leży - popracuj nad nią, jak również na prawidłowym rozłożeniu elementów, jest nie równo, chaotycznie.
https://interkielce.pl - agencja interaktywna - strony www, grafika, animacje

https://www.instagram.com/szajbackdesign - zapraszam również na instagram.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Damian
Administrator
Łódź
Webdesign
26 wrz 2017, 10:14
Więcej powietrza przydałoby się w slajdzie. Pozostałe elementy wyglądają dobrze. W "krótko o nas" trochę Ci uciekł margines z prawej strony. Fajnie się rozwinąłeś, oby tak dalej.
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

const
Brander
Webdesign
17 paź 2017, 23:56
Obrazek

Dziękuję za poprzednie opinie.

Awatar użytkownika
Nie wybrano

Usunięto konto o nicku 4321

18 paź 2017, 0:05
Bardzo przyjemna dla oka praca. Bardzo fajne użycie tych boxów i kolorów. Rozmieszczenie też super, prosto i minimalistycznie. Jedyne co bym tylko zmienił to stopka, bo coś taka pusta i dużo pustego miejsca zostało. Pytanko, zgłaszałeś ten projekt do konkursu?

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

const
Brander
Webdesign
18 paź 2017, 0:30
Bardzo przyjemna dla oka praca. Bardzo fajne użycie tych boxów i kolorów. Rozmieszczenie też super, prosto i minimalistycznie. Jedyne co bym tylko zmienił to stopka, bo coś taka pusta i dużo pustego miejsca zostało. Pytanko, zgłaszałeś ten projekt do konkursu?
Dziękuję za komentarz. Faktycznie, stopka też mi niezbyt podchodzi. Nie miałem na nią pomysłu jak i na kilka innych rzeczy ale chciałem skończyć już ten projekt. Może kiedyś go dopracuję.

Nie, nie zgłaszałem go do konkursu.

Odwdzięczę się później w Twoim temacie.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

sp-media
Użytkownik
Sępólno Krajeńskie
Webdesign
18 paź 2017, 9:44
Odnośnie ostatniej pracy fajna. Ale dla mnie za bardzo przypomina mi stylistyke national geographycis :)
Potrzebujesz kodera do Twoich projektów?
Napisz do mnie
spmedia.pl

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się