Webdesign oczami Jakuba.

napisano 23 wrz 2017, 22:53 przez Jakub

Awatar użytkownika

Grzegorzew
51227322
Webdesign
23 wrz 2017, 22:53
Przyszedł czas na portfolio :D :mad:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2017, 10:11 przez Jakub, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika

49108450
Webdesign
24 wrz 2017, 10:59
Podoba mi się pomysł i wykonanie :D
Fajnie to wymyśliłeś, wkońcu portfolio ci wyszło Xd

Bławo bławo :clap:

Najbardziej podoba mi się chyba ten element:
Obrazek

Czysto i przejrzyście (y)

Awatar użytkownika

Sępólno Krajeńskie
Webdesign
25 wrz 2017, 7:37
Bardzo ładnie i schludnie. Próbowałeś może, portfolio też wrzucić w koła? Może lepiej by wyglądało. Bo szczerze to jest jedyny element który mi tak średnio pasuje w całości.
Potrzebujesz kodera do Twoich projektów?
Napisz do mnie
spmedia.pl

Awatar użytkownika

Łódź
Webdesign
26 wrz 2017, 10:19
Formularz i stopka wygląda paskudnie. Za duże paddingi w inputach w poziomie. Button powinien być raczej na samym końcu. Top fajny i pomysłowy.
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

Awatar użytkownika

Grzegorzew
51227322
Webdesign
28 wrz 2017, 19:53
Finalna wersja :p

Obrazek

29 wrz 2017, 8:24
Na komputerach menu wg mnie nie powinno być ukryte, bo to powoduje, że użytkownik musi kliknąć jeden raz więcej, żeby przenieść się do innej podstrony/sekcji. Nie rozumiem też tego "kwadraciku" pod nagłówkami, do czego ma on nawiązywać? Wiem, że chciałeś dobrze ale powinno znaczek powinien być bardziej przemyślany. Wszystko masz praktycznie okrągłe, a tutaj masz kanty. Ogólnie bardzo dobry projekt, tylko te kilka uwag ode mnie.

P.S.
Świetna kolorystyka

Awatar użytkownika

Grzegorzew
51227322
Webdesign
16 paź 2017, 18:35
Na szabloneta :p

Obrazek

Awatar użytkownika

Grzegorzew
51227322
Webdesign
20 paź 2017, 14:29
Next :o

Obrazek

Awatar użytkownika
Usunięto konto o nicku 4321 Nie wybrano

20 paź 2017, 14:44
Co tu napisać, ładny i przejrzysty szablon forumowy. Fajne kolory i podoba mi się umieszczenie menu. Jedyne co bym tylko zmienił to boxy od napisanych postów, tematów itd żeby były na takiej samej szerokości co główne działy forum i ostatnich postów, teraz jest między nimi większa przerwa i tak jakoś rzuca się w oczy. Tak to na +

Awatar użytkownika

Łódź
Webdesign
30 paź 2017, 12:03
Hover w menu bym zmienił i jakoś inaczej rozwiązał sprawę z umiejscowieniem logo. Reszta niezła, ale moją opinię już znasz.
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się