od Zera do Web designera - Głuch

napisano 12 sty 2018, 1:24 przez Głuch

Strona 1 z 1
AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

Głuch
Użytkownik
Elbląg
9411200
Branding
12 sty 2018, 1:24
Witam, postanowiłem założyć temat, który przedstawi moją ścieżkę rozwoju z webdesignu.

Czemu od zera?
Przed założeniem tego tematu stworzyłem około 5 layoutów z których nie byłem zadowolony, jednakże to było bardzo dawno temu.

Jaki jest mój cel?
Moim celem jest stanie się osobą która projektuje profesjonalne strony internetowe do wakacji 2018 roku, gdyż chcę otrzymać zatrudnie w dobrze rowijającej się firmie.

Czego oczekuję od was?
Chciałbym otrzymywać informacje zwrotne, wasze spostrzeżenia na temat moich prac, co mógłbym w nich poprawić, z czym dobrze sobie radzę.
Temat jest dla mnie także motywacją do ciągłego rozwijania się, poprzez dzielenie się z wami moimi projektami.

Data rozpoczęcia mojej nauki: 16 grudnia 2017

Dodano 53 sekund temu

Projekt nr 1

Fruthia - Layout miesiąca

Obrazek

Dodano 5 minuty 46 sekund temu

Projekt nr 2

Medistaw - poradnia specjalistyczna

Obrazek
Ostatnio zmieniony 12 sty 2018, 1:32 przez Głuch, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

13 sty 2018, 12:22
Oba projekty są bardzo dobre, ale pierwszy wymiata :) Jedyne co mi się nie podoba to w drugim w jaki sposób jest zrobiony formularz kontaktowy, chodzi mi o cały dół. Jakoś tak za dużo miejsca wolnego obok tego renderu.
Co to za czcionka z Fruthia - ta taka odręczna (napis Special nad history)?

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

Głuch
Użytkownik
Elbląg
9411200
Branding
14 sty 2018, 18:59
Oba projekty są bardzo dobre, ale pierwszy wymiata :) Jedyne co mi się nie podoba to w drugim w jaki sposób jest zrobiony formularz kontaktowy, chodzi mi o cały dół. Jakoś tak za dużo miejsca wolnego obok tego renderu.
Co to za czcionka z Fruthia - ta taka odręczna (napis Special nad history)?
Dziękuje, czcionka to Bahagia.
Obrazek

Strona 1 z 1

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się