Dawid webdesign

napisano 30 gru 2015, 16:47 przez Dawid

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Damian
Administrator
Łódź
Webdesign
29 sty 2017, 19:15
Mnie się nie podoba. Header przeostrzony. W wielu miejscach niepotrzebne bg z teksturą (np: statystyki działu czy informacje w tabeli). W menu oraz belkach działów kiepsko wygląda obrys. Za duży odstęp pomiędzy działami, a sidebarem. W działach niepotrzebne wcięcie w opisie działu oraz dużo wolnego miejsca przy ostatnim poście. Zawartość statystyk nie trzyma się wyznaczonego contentu.

Sorry za chaotyczną ocenę.
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Jakub
Administrator
Grzegorzew
51227322
Webdesign
30 sty 2017, 9:24
Font w niektórych elementach laya jest poszarpany nie wygląda to dobrze. Header gdyby nie to, że jest tak przeostrzony to by wygladał naprawdę bardzo fajnie. :) Logo do kosza. :D Obrys na celpikach prezentuję się słabo tak jak te tekstury. Tabelka serwerów nic nadzwyczajnego (po prostu jest brzydka). W działach brzydko wygląda to bg w tle i nawet celpiki są szersze niż bg działów. :p W bocznym za duże avatary, ogólnie za duże są całe. BG stat i stopki nie wyglada za dobrze tak samo jak i partnerzy, popracuj jeszcze nad tym projektem albo zrób kolejny lepszy! Czekam :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Piotrek
Użytkownik
Poznań
5082652
Branding
31 sty 2017, 9:21
Jakoś nie leżą mi całkowicie te błękitne boxy ze statystykami (te od postów/tematów i te w statystykach). Moim zdaniem jest kilka rzeczy do poprawy. Mam zastrzeżenia do headeru, wydaje się być zbyt jaskrawy i pusty. Zmieniłbym również logo i ikonki kategorii forum do prezentacji, bo te wyglądają dość kiepsko.
i5-4690K :: GTX 960 :: Ballistix Sport XT 8GB :: MSI Z97-G43

Lisssie Design

Zawód: Plastyk, Specjalność: Techniki graficzne, Specjalizacja: Projektowanie graficzne

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

Dawid
Grafinity
56169930
Webdesign
31 mar 2017, 18:14
Projekt, na który poświęciłem najwięcej czasu :D

FULL HD --> https://symu.co/fyzjrv.sl

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 31 mar 2017, 18:14 przez Dawid, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
"Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację."

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Norbert
Grafinity
Szczecin
Branding
31 mar 2017, 19:39
Jedynie mogłeś lepiej wtopić potion do tła, reszta super. :great:
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz do mnie na PW.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Marek
Moderator globalny
33661639
Webdesign
02 kwie 2017, 18:03
Bardzo ładne logo, jak i cały layout. Jedyne co bym poprawił to button connect oraz wtopił pochodnię i potion, bo wyglądają strasznie płasko wg mnie. :(
Ale jako całość, bardzo na plus! :)
Obrazek

04 kwie 2017, 10:29
Layout prezentuje się bardzo dobrze, jednak odbiega się już od takiego projektowania. Wiadomo, że przy stronach do gier jeszcze pewnie parę miesięcy poczekamy na nowoczesny design, ale odbiegałbym już od tego i proponował na Twoim miejscu coś nowocześniejszego.

Po pierwsze do zakodowania jest tutaj bardzo dużo roboty, po drugie google będzie źle patrzyło na taką stronę (pisanie responsywności dla takich stron jest makabryczne).

To tak z punktu widzenia programistycznego :)

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

Dawid
Grafinity
56169930
Webdesign
04 kwie 2017, 12:41
Layout prezentuje się bardzo dobrze, jednak odbiega się już od takiego projektowania. Wiadomo, że przy stronach do gier jeszcze pewnie parę miesięcy poczekamy na nowoczesny design, ale odbiegałbym już od tego i proponował na Twoim miejscu coś nowocześniejszego.

Po pierwsze do zakodowania jest tutaj bardzo dużo roboty, po drugie google będzie źle patrzyło na taką stronę (pisanie responsywności dla takich stron jest makabryczne).

To tak z punktu widzenia programistycznego :)
Bez problemu mogę to zakodować i żadnych problemów z tym nie mam, oczywiście na razie tylko front-end :D
I co masz na myśli mówiąc "coś nowocześniejszego"?RPG Design to RPG Design, każdy ma swój styl, lepszy czy gorszy, ale jest to głównie to samo :)
Obrazek
"Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację."

04 kwie 2017, 13:04
Bez problemu mogę to zakodować i żadnych problemów z tym nie mam, oczywiście na razie tylko front-end :D
I co masz na myśli mówiąc "coś nowocześniejszego"?RPG Design to RPG Design, każdy ma swój styl, lepszy czy gorszy, ale jest to głównie to samo :)
Chodziło mi głównie właśnie o front, ale jak mówisz, że nie widzisz w tym problemu :) Tylko głównie to będą obrazki, a od nich się teraz odbiega i robi większość za pomocą czystego CSSa (oczywiście jak się tylko da). Rozumiem, że to specyficzny styl, jednak sam przyznasz, że takich stron się raczej już nie widuje. Kiedyś były bardzo popularne, ale teraz takie fajerwerki to rzadkość.

Edit: Jak zakodujesz chętnie zobaczyłbym jak to wykonałeś, choćby z czystej ciekawości :)
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2017, 13:05 przez Arces, łącznie zmieniany 1 raz.

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

Dawid
Grafinity
56169930
Webdesign
04 kwie 2017, 13:43
Tylko głównie to będą obrazki, a od nich się teraz odbiega i robi większość za pomocą czystego CSSa (oczywiście jak się tylko da).
Ale o to chodzi w tym stylu, przecież flat lub zwykły lay, który da się zrobić only w css`ie totalnie nie będzie pasować do tego typu gier (oczywiście nie wszystkich)
Rozumiem, że to specyficzny styl, jednak sam przyznasz, że takich stron się raczej już nie widuje. Kiedyś były bardzo popularne, ale teraz takie fajerwerki to rzadkość.
To chyba żyjemy w dwóch innych światach XD
Przykład chociażby metina, co kilka tygodni wychodzi 2-5 serwerów, każdy z nich ma oryginalny layout właśnie w takim stylu, nawet w większości przypadków styl forum, do tego prezentacja serwera, itd.
A to przykład tylko jednej gry, a jest ich masa :)
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2017, 13:43 przez Dawid, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się