Początkujący grafik

napisano 25 gru 2015, 16:16 przez Bastion

26 gru 2015, 22:09
Jak dla mnie to czcionka wszędzie za duża, menu do wyrzucenia. Napis Oferta jest mniejsza niż treść po bokach, również social media dla mnie za duże.

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

Bastion
Użytkownik
28 gru 2015, 10:40
Nowy projekt, kolorystyka jak i kompozycja jest podobna do poprzedniej pracy ze względu na to, ze strasznie spodobała mi się kolorystyka, a kompozycja to po prostu przypadek. Mam nadzieje, ze ten projekt jest lepszy od poprzedniego. Niestety nie mam pomysłu na wykończenie stopki/dołu projektu i powiedzcie co Wy byście w nim zmienili, ale nie, ze od razu wszystko. xDD

[img]<fileStore.core_Attachment>/monthly_2015_12/568103896d982_Portfoliov2.thumb.png.3d748fa25d6f2928e9f38e53774feea3.png[/img]

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Cinq.
Użytkownik
Pomorze
52104685
Branding
28 gru 2015, 10:50
Robisz duuuuże postępy, ta praca jest już znacznie lepsza. Staraj się używać prostych czcionek 12-14px i dziel pola na nagłówki i tekst. 

Awatar użytkownika
Mężczyzna

fantovsky
Webdesigner
11807317
Webdesign
28 gru 2015, 10:55
Na początek, zamiast tego "xaxaxa" używaj - lipsum.com

Potem jak będziesz robił postępy zauważysz, że treść (nawet ta robocza) która jest umieszczana na layoucie ma bardzo duże znaczenie przy odbiorze pracy przez oglądającego

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

Bastion
Użytkownik
28 gru 2015, 15:57
x

Ostatnio zmieniony 28 gru 2015, 17:00 przez Bastion, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Piotrek
Użytkownik
Poznań
5082652
Branding
23 lut 2016, 12:17
Unikaj surowości, dysproporcji. Używaj marginesów, nie bój się zostawić przestrzeni, oddechu. Aktualnie jest to na dość kiepskim poziomie, ale ucz się dalej. Wszystko przed Tobą, słuchaj naszych rad

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Norbert
Grafinity
Szczecin
Branding
23 lut 2016, 12:47
Przede wszystkim nie rób szybko i niestarannie prac, bo tylko tracisz bezcenny czas. Radzę tobie abyś zaczął od podstaw. Na youtube jest wiele świetnych poradników dla początkujących jak i dla zaawansowanych - skorzystaj z nich. Polecam Ci m.in Rated Creative czy Swerve :)  

Oprócz tego dam ci jeszcze jedną radę. Nie masz weny? Odetchnij, odejdź od pc i odpocznij, a dopiero potem weź się do roboty. Na początku każdy projekt jest jak brzydkie kaczątko dopiero potem zamienia się w niesamowitego łabędziaXD

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

Bastion
Użytkownik
23 lut 2016, 18:41
Nowy Layout, który robiłem kilka godzin, ale ogólnie zajęło mi to 1,5-2 godz. Wiem, że layout nie robi się w taki mały okres czasu, ale w głowie na początku miałem na niego wizje, która z czasem niestety odeszła. Są plusy tego layoutu, a takie, że nauczyłem się na nim kilku ciekawych i pomocnych rzeczy, które wykorzystam w następnym, który nie będzie na szybko. Oceniajcie.

[img]<fileStore.core_Attachment>/monthly_2016_02/56cc99b26abd0_Beznazsdasdwy-1.thumb.png.663a9c108c355c7edef96afc9cda6396.png[/img]

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Norbert
Grafinity
Szczecin
Branding
23 lut 2016, 19:41
Dużo jest błędów, więc zacznę Ci pisać punktami :)  

1. Masz bardzo dużo nie wykorzystanego miejsca (większość pracy jest pusta) - przykład? - środek strony

2. Menu wraz z logiem wyglądają słabo. Szczególnie nie podoba mi się ten cały efekt na przyciskach.

3. Nie rozumiem o co ci chodziło (dolna część) z tym emailem i dotacją 

4. Moim zdaniem hasło "Help our planet" powinno być wyróżnione, a nie gdzieś na dole walnąłeśXD

5. Strona jest słabo rozbudowana - jeśli jest to strona typu one-page to nie widzę tych stref z menu np. z About Us albo Donation

i wiele więcej...

W skrócie: Brzydka strona. Dobrze byłoby gdybyś obejrzał kilka poradników na yt odnośnie grafiki - jest ich sporo i przy okazji poduczysz się co robić, a czego nie.

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się