Początkujący grafik

napisano 25 gru 2015, 16:16 przez Bastion

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

Bastion
Użytkownik
25 lut 2016, 13:42
Nowy projekt firmy lotniczej/turystycznej jak zwał tak zwał. Niestety kompletnie nie mam pomysłu jak skończyć stopkę. Mam nadzieje, że to mój najlepszy projekt.

[img]<fileStore.core_Attachment>/monthly_2016_02/sadasdad.thumb.png.87f40b0c863391207985f901311fe737.png[/img]

26 lut 2016, 18:45
Kreatywność w tej dziedzinie to podstawa. Sam mówisz, że nie masz pomysłu, więc nie ciekawie.

Ogólnie to wszystko przyjdzie z czasem.

Powodzenia!

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

Bastion
Użytkownik
22 mar 2016, 8:45
Nowy projekt, tym razem tematyką jest sklep internetowy z grami, coś typu G2A. Jak na moje amatorskie oko, jest to dotychczas najlepszy projekt jaki zrobiłem. Proszę o opinię dotyczącej mojej pracy, jak i opinię na temat moich błędów.

https://symu.co/tjhkda.s

[img]<fileStore.core_Attachment>/monthly_2016_03/56f0f811ef2a1_ProjektstronygierOdzyskano.thumb.png.887c2f0e40b275ed709fc5f334861002.png[/img]

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Norbert
Grafinity
Szczecin
Branding
22 mar 2016, 10:50
Bardzo dużo wolnego miejsc, chaotycznie, nic nie trzyma się kupy, a poza tym nie używaj efektu satyny - jeśli nie wiesz jak.

28 mar 2016, 10:30
Ostatnia praca ma coś w sobie, dodałbym w puste miejsca jakieś Aktualności żeby po prostu nie było pusto, poza tym przyjemnie

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

Bastion
Użytkownik
04 wrz 2016, 14:52
Wrzucam tutaj nową pracę. Ogólnie nie chciałem robić nowego tematu i zaśmiecać forum nową pracą, ponieważ mój drugi temat jak sama nazwa i prace w nim zawarte wskazują jest wyłącznie dla portfolio. Tym razem wrzucam coś nowego, co chcę powiedzieć pod tym zdaniem? Otóż to, że do tej pory robiłem same projekty odnośnie portfolio, a teraz zrobiłeś coś o innej tematyce. Ową tematyką jest platforma medialna do odtwarzania streamów m.in coś takiego jak Twitch. Mam nadzieję, że projekt nie jest najgorszy i wskażecie mi błędy, które popełniłem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Rafał
Administrator
49108450
Webdesign
04 wrz 2016, 15:12
Projekt wygląda dobrze, poprawiłbym na twoim miejscu ta stopke z logiem po lewo wygląda to brzydko za dużo wolnego miejsca po prawej stronie. Dodałbym lekki cień pod teksty po 1px i na jakimś kryciu np do menu.

Projekt wygląda dobrze ale możesz go jeszcze poprawić żeby lepiej wyglądał.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Damian
Administrator
Łódź
Webdesign
04 wrz 2016, 17:26
Bardzo podobny projekt do Twojego portfolio. Kolory są trochę mdłe. W logo dymek za duży. Brzydko wyglądają buttony na sliderze, za duży rozmiar fontu i słabe kolory. H2 krzywo umiejscowiony. Sekcja "oglądaj już teraz" nieco mało atrakcyjna. Mogłeś użyć chociażby jakiś ikon do opisu. W "live stream" rozciągnięte strzałki i brak info o oglądających (ilość). "Wersja mobilna" i "oddshot" prezentują się fatalnie. W stopce za duży padding górny. Ogólnie projekt nie jest tragiczny, ale wymaga poprawek. Na pewno bardziej żywe kolory i lepiej przemyślane treści poprawiło by całość wizualnie.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Piotrek
Użytkownik
Poznań
5082652
Branding
04 wrz 2016, 21:25
Strona bardziej jako portfolio - bardzo prosta, lecz mało funkcjonalna. Nie kojarzy mi się ze stroną streamującą i jakoś mi się nie widzi w tej postaci. Czekam na więcej projektów

PS: Co do logo, to usunąłbym jednak tą chmurkę i pokombinował

05 wrz 2016, 8:14
za duży cały header - nie potrzebnie ma tyle miejsca, menu mało czytelne, a te szare paski w treści jako tło za ciemne.

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się