weby fantovskiego

napisano 22 gru 2015, 22:09 przez fantovsky

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Rafał
Administrator
49108450
Webdesign
10 lut 2017, 12:40
Obrazek
Cudowne wiesz tak mnie ten projekt poruszył, cud miód malina, te krasnale ta zieleń <3
Fajniusie 10/10

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

fantovsky
Webdesigner
11807317
Webdesign
10 lut 2017, 19:13
Ale dzisiaj seria leci...

No to kolejny. Na początku miałem zupełnie inny pomysł na layout, chciałem w niego wtrącić jakieś akcenty budowlane typu żurawie budowlane (czy tam dźwigi nie wiem jak na to się mówi :D), koparki itp. Ale ostatecznie wyszło na to, że klient chce elegancki, surowy i trochę ascetyczny (ale nie do końca) layout. Więc postanowiłem, że pójdę w tę stronę którą niżej przedstawiam :)

Obrazek

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

fantovsky
Webdesigner
11807317
Webdesign
12 lut 2017, 5:17
z takich starszych projektów to jeszcze to znalazłem, ale niestety bez PSD a kilka rzeczy bym tu poprawił :(

Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Damian
Administrator
Łódź
Webdesign
12 lut 2017, 16:58
Łatwo rozpoznać Twoje prace :D W prawie każdej ten sam styl nagłówków, a w projektach CS:GO zawsze taki sam slider.
Ale dzisiaj seria leci...

No to kolejny. Na początku miałem zupełnie inny pomysł na layout, chciałem w niego wtrącić jakieś akcenty budowlane typu żurawie budowlane (czy tam dźwigi nie wiem jak na to się mówi :D), koparki itp. Ale ostatecznie wyszło na to, że klient chce elegancki, surowy i trochę ascetyczny (ale nie do końca) layout. Więc postanowiłem, że pójdę w tę stronę którą niżej przedstawiam :)

Obrazek
Bardzo fajny projekt jednak dodałbym tutaj więcej koloru... może bg w topie w kolorze? Lub jakaś inna sekcja? Podoba mi się ikonografia. Do zaakceptowania :great:
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

fantovsky
Webdesigner
11807317
Webdesign
28 lut 2017, 1:03
3 praca do Daily UI Challange "Landing Page - Top"

Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Rafał
Administrator
49108450
Webdesign
28 lut 2017, 18:00
Fanta weź ty w końcu zrób coś źle, żeby można było się pośmiać :(
Do niczego nie idzie się przyczepić, tak samo projekt zajefajny jak poprzednie.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Damian
Administrator
Łódź
Webdesign
28 lut 2017, 21:33
Zmieniłbym tło oraz przesunął button ORDER NOW lekko w dół, aby zakryć cały zegarek. Reszta bardzo fajna :clap:
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

fantovsky
Webdesigner
11807317
Webdesign
01 mar 2017, 20:06
Fanta weź ty w końcu zrób coś źle, żeby można było się pośmiać :(
Do niczego nie idzie się przyczepić, tak samo projekt zajefajny jak poprzednie.
Dzięki! :D
Zmieniłbym tło oraz przesunął button ORDER NOW lekko w dół, aby zakryć cały zegarek. Reszta bardzo fajna :clap:
Czujne oko damsona, bo ja niestety nie uchwyciłem tego, że button nie zakrywa całego paska :D

Kolejny

Obrazek

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

fantovsky
Webdesigner
11807317
Webdesign
06 mar 2017, 9:42
o jeszcze sobie taką animacyjkę strzeliłem do tego zegarka bo kto mi zabroni

Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Damian
Administrator
Łódź
Webdesign
06 mar 2017, 16:28
Ciągle męczysz ten landing page, a jak dla mnie to on jest słaby :| Kompletnie nie podchodzi mi tło oraz menu. Font w H1 również. Jedynie fajnie wygląda prezentacja samego zegarka.

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się