FINCH Design - logo

napisano 10 paź 2017, 21:32 przez leomatiix

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

leomatiix
Użytkownik
Branding
10 paź 2017, 21:32
Postanowiłem wprowadzić trochę świeżości, więc zmieniłem nazwę pod jaką "działam" w internecie na FINCH Design.

Dążyłem do stylu bardziej "bajkowego". W postaci litery "f" starałem się przedstawić ptaka. Co sądzicie?
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Five
Użytkownik
11 paź 2017, 6:12
Mi się podoba, lecz pokombinowałbym jeszcze z jego grzebieniem i rozważyłbym dodać drugi kolor c:

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Jakub
Moderator
Grzegorzew
Webdesign
11 paź 2017, 19:40
Fajniutkie :D Tylko mi ten żółty kolor nie podchodzi :/
Obrazek

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

leomatiix
Użytkownik
Branding
12 paź 2017, 15:46
A co powiesz na takie kolorki? :P
Obrazek Oraz nowy projekt:
Obrazek

12 paź 2017, 16:09
Co do pierwszego projektu to zielona wersja lepsza ale nie podchodzi mi literka "F", myślę, że to przez te wygięcia w przeciwne strony . Drugie logo lepsze moim zdaniem ale pocieniowałbym tą postać trochę odważniej bo jakąś blada. :)

Awatar użytkownika
Nie wybrano

Usunięto konto o nicku 4321

12 paź 2017, 18:22
Na pierwszy rzut oka przypomina mi to maskotkę ze skarpetki > Cos takiego :D, dopiero po chwili zauważyłem ptaka, nie mam pojęcia czemu. Zielony na pewno pasuję tam lepiej niż ten żółty. Dopracuj tez czcionkę do 'DESIGN' bo tak leży jakby w powietrzu i nie wie co ze sobą zrobić, może jakiś inny typeface, lekki połysk bądź cień? Poza tym, to bardzo dobry pomysł. :great:

Co do samuraja - tak jak poprzednik napisał, trochę więcej cienia. Może też jakieś oczy? Za to, bardzo podoba mi się czcionka której użyłeś.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2017, 18:26 przez Usunięto konto o nicku 4321, łącznie zmieniany 3 razy.

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

leomatiix
Użytkownik
Branding
12 paź 2017, 20:58
Cieniowanie zawsze było moją zmorą, dlatego też unikałem wszelkich maskotkowych logo. :P Ale kiedyś trzeba się nauczyć, będę próbował poprawić.

Co do FINCH to postanowiłem jednak zmienić stylistykę na bardziej poważną i minimalistyczną. Według mnie to przedstawione w pierwszym poście ma jednak zbyt wiele mankamentów.

Obrazek

edit: Wyszło mi coś takiego. Widać różnicę, jest lepiej?

Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 paź 2017, 1:01 przez leomatiix, łącznie zmieniany 3 razy.

13 paź 2017, 6:58
Nowe logo Finch o wiele lepsze. Samuraja bym jeszcze mocniej pocieniował :P

Awatar użytkownika
Nie wybrano

Usunięto konto o nicku 4321

13 paź 2017, 10:25
Nowe logo o wiele lepsze, dużo bardziej profesjonalne. Samuraj choć już trochę poprawiony to dalej mi czegoś brakuje.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Rafał
Administrator
49108450
Webdesign
13 paź 2017, 15:14
@leomatiix w zielonej wersji wygląda lepiej te logo, bardzo fajny pomysł ^^
Co do tego samuraja o jedno obramowanie za dużo :D
Wydaje mi się, że miecze powinny być od razu za plecami a nie po obramowaniu postaci :D

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się