ID veshaze

napisano 25 sie 2015, 9:06 przez veshaze

Awatar użytkownika

Kujawsko-Pomorskie
Branding
26 sie 2016, 19:50
Obrazek
Ta praca mi się podoba. Nadawałaby się na logo jakiejś fundacji wspierającej ziemię czy muzeum.
Są tu jednak drobne minusy:
  • Grafika bardziej rozmazana niż sam tekst (albo tylko u mnie to tak wygląda),
  • Nierówności na okręgu
    Obrazek
  • Mi nie podpasowała czcionka, ale mnie można zignorować appaK .
Ogółem widać, że pomysł był i to nawet dobry. Wykonanie (przynajmniej jak dla mnie), posiada tylko kilka drobnych mankamentów. Podążasz w dobrym kierunku

Awatar użytkownika

Łódź
Webdesign
26 sie 2016, 20:07
History of earth - fajny pomysł, ale wykonanie dużo gorsze. Chyba sama widzisz, że jest wiele nierównych elementów. Wygląda, jakbyś to robiła pędzlem. Zdecydowanie można nad tym popracować. Przede wszystkim wyrównać, lepiej wycieniować i będzie bardzo przyjemnie! To samo mógłbym w sumie napisać o samuraju. Wektoryzujesz je na podstawie szkicu? Musisz bardziej dbać o szczegóły. Pracuj dalej.
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

Awatar użytkownika

Poznań
5082652
Branding
04 wrz 2016, 21:22
Słabo mi się widzi ten font. Próbowałbym z czymś innym, bardziej miękkim

Awatar użytkownika

8044158
Fotografia
07 wrz 2016, 12:16
Obrazek
Dzieki za głosy.

Awatar użytkownika

Szczecin
07 wrz 2016, 13:54
Na pierwszy rzut oka, nie przypomina to spodni lub koszulki. Być może jakiś pomysł miałaś na logo, ale realizacja projektu Ci nie wyszła :/ Przede wszystkim, należy spojrzeć na te brzydkie plamy, miejsce pod pachami albo na krzywy kołnierzyk w stosunku do reszty odzieży.
Obrazek

Awatar użytkownika

8044158
Fotografia
07 wrz 2016, 13:58
Gdzie Ty masz plamy? To jest koszulka...

Awatar użytkownika

Szczecin
07 wrz 2016, 14:01
te plamy
Obrazek

Awatar użytkownika

8044158
Fotografia
07 wrz 2016, 14:05
To nie sa plamy

Awatar użytkownika

Grzegorzew
51227322
Webdesign
07 wrz 2016, 16:03
To chyba są raczej zagniecenia Ja oddałem głos na Ciebie

Awatar użytkownika

Łódź
Webdesign
10 wrz 2016, 12:04
Bardzo chaotyczne logo, o ile można to tak nazwać bo bardziej przypomina rysunek. Krzywe krawędzie i nieudane cieniowanie. Poza tym strasznie duży sygnet w stosunku do typo. Po prostu nie wyszło.

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się