Logo moonk

napisano 13 wrz 2016, 20:56 przez moonk

Awatar użytkownika

Łódz
Branding
11 paź 2016, 0:38
Bardzo fajne logo. Sygnecik całkiem przyjemny, ale nie jestem przekonany co do typografii.

Awatar użytkownika

Wrocław
Branding
11 paź 2016, 0:46
Dziękuję. Próbowałem różnych kombinacji, ale ta najbardziej mi leży. Aczkolwiek liczę się z tym, że mogło być lepiej Poszło już na konkurs, także pobawię się jeszcze dla siebie.

Awatar użytkownika

Łódź
Webdesign
11 paź 2016, 10:12
Bardzo fajny znak. Paw od razu rzuca się w oczy co świadczy o dobrym wykonaniu. Pobawiłbym się może kolorystycznie bo skoro paw to dlaczego jeden kolor?
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

Awatar użytkownika

Wrocław
Branding
11 paź 2016, 11:12
Bardzo fajny znak. Paw od razu rzuca się w oczy co świadczy o dobrym wykonaniu. Pobawiłbym się może kolorystycznie bo skoro paw to dlaczego jeden kolor?
Doszedłem do wniosku, że skoro logo ma kojarzyć się ekskluzywnie, użyję stonowanej kolorystyki i jednej barwy, ale możesz mieć rację, że w kilku kolorach byłoby lepiej

Awatar użytkownika

49108450
Webdesign
11 paź 2016, 12:33
Pomysłowe sygnet bardzo ładnie wygląda
Tak jak damson napisał od razu widać że to paw
Typografie możesz troszkę poprawić.

Awatar użytkownika

Wrocław
Branding
11 paź 2016, 14:35
Dzięki za feedback

Awatar użytkownika

13 paź 2016, 16:42
POMOST - ładne, przyjemne i nowoczesne logo
Mountain - dobrze dobrana czcionka, a logo poprawne

Keep it up ! ^^

Awatar użytkownika

Wrocław
Branding
13 lis 2016, 18:36
6. Obrazek
Propozycja logo dla restauracji serwującej dania "wege". W sygnecie musiało znaleźć się serce. Klient chciał, aby logo było dalekie od stereotypów typowo barowych oraz związanych z wegetarianizmem. Chciałem, aby sygnet kojarzył się miłością do gotowania (serce na talerzu) oraz szacunkiem do Ziemii. Forma okręgu, ze względu na w.w. talerz oraz planetę.

Awatar użytkownika

Kujawsko-Pomorskie
Branding
13 lis 2016, 19:35
Znak jest super, świetny pomysł. Kolorystycznie również jest ok. Nie jestem w 100% przekonany co do fonta, ale to już raczej kwestia gustu.
Anyway, dobra praca
Obrazek

Awatar użytkownika

Łódź
Webdesign
13 lis 2016, 20:17
Mam takie samo zdanie co @matteom5 - genialny sygnet, bardzo fajny pomysł ze "zdrowiem na talerzu", ale font nie pasuję. Pozostałbym przy "hand made" jednak wybrałbym coś prostszego.
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się