The Adipe's Designs

napisano 02 paź 2016, 19:44 przez Adipe

Awatar użytkownika

11 wrz 2017, 23:11
Świetne logo, moonk ma rację z tym logopond :) A co do tej perspektywy to rzeczywiście dziwnie trochę wygląda. Na początku myślałem że jest nie wyrównany napis dopóki nie przeczytałem komentarza :D. Ja bym zmienił na flat i wyrównał albo podumał coś innego, choć bardziej jestem skłonny pierwszej opcji bo byczek robi swoje :)
- Adamski Dawid Design -

Awatar użytkownika

49108450
Webdesign
16 wrz 2017, 15:06
Fajny byczek z fajnym czołem :D
Dyszka na dyszke, mega mega prosze pana.

Awatar użytkownika

Łódz
Branding
17 lis 2017, 11:53
Dla odświeżenia projekt z forumowego konkursu.

Obrazek

22 lis 2017, 22:24
sygnet celowo przypomina odcisk stopy? jeśli tak no to... brawo :P :)

Awatar użytkownika

Łódz
Branding
22 lis 2017, 22:26
Tak, to stopa :P

Awatar użytkownika

Łódz
Branding
04 sty 2018, 13:15
Dla odświeżenia żeby mi temat na drugą stronę nie spadł :lol:

Logo przedstawia wilka, projekt dla jednego z youtuberów.
Obrazek

Awatar użytkownika

Leszno
08 sty 2018, 18:06
Moim zdaniem ładne, ale szpeci to logo zbyt dużo ostrych krawędzi. Oczy i dziurki w nosie wilka wyszły fatalnie.
Cieniowanie też mogłoby być lepsze. No i to coś w lewym dolnym rogu, to nie wiem co to, ale straszne :)
Generalnie praca ma duży potencjał, ale trzeba popracować nad szczegółami :)

Awatar użytkownika

Łódz
Branding
08 sty 2018, 23:12
Moim zdaniem ładne, ale szpeci to logo zbyt dużo ostrych krawędzi. Oczy i dziurki w nosie wilka wyszły fatalnie.
Cieniowanie też mogłoby być lepsze. No i to coś w lewym dolnym rogu, to nie wiem co to, ale straszne :)
Generalnie praca ma duży potencjał, ale trzeba popracować nad szczegółami :)

Jak dla mnie ostre krawędzie wyglądają ciekawie, proszę rozwiń czemu oczy i dziurki w nosie wyszły fatalnie.
Cieniowanie mogłoby być lepsze, zgadzam się.
Co w lewym rogu? Gdzie?
Jeśli chodzi o dolną część, to jest to pozostałość po pierwszej wersji. Być może wygląda niecodziennie, ale pomyślałem, że właśnie ten element wystarczająco odróżni mój projekt od wielu tego typu.

Awatar użytkownika

Leszno
09 sty 2018, 11:30
Oczywiście, że wyglądają ciekawie, ale nie w takiej ilości jak u Ciebie :) Uprościłbym troszkę.
Poniżej dwa przykłady.
Obrazek
Obrazek
Spróbowałbym zaokrąglić te ostre krawędzie pod takimi łukami jak w przykładach - nadal zakończenia mogłoby być ostre, ale bardziej w formie takiego rogala/księżyca :) No i kilka usunąć, szczególnie te dwa dłuuuugie :)

Oko nie podoba mi się z tego względu, że jest zbyt rozciągnięte. Wygląda nienaturalnie. Nie jest wyśrodkowane do tej czarnej powierzchni i do tego kącika nad okiem - zrobiłbym te dwa zakończenia pod sobą równiutko :) Wiem, że teraz asymetria jest modna, ale tutaj nie spełnia swojej roli.
A, no i może ciekawiej wyglądałoby gdyby je odwrócić w pionie? Wtedy wilk sprawiałby wrażenie wściekłego, co z pewnością nadałoby mu charakteru.
Dziurki w nosie? hmmmm... wydają mi się zbyt za duże i znowu za dużo ostrych krawędzi. Ja zrobiłbym je bardziej przypominające kroplę wody, tylko że odwróconą w poziom. :)

Może trochę chaotycznie napisałem, ale mam nadzieję, że załapałeś co chciałem Ci przekazać :)
Następne pracę już będą lepsze patrząc na to jakie logo robisz, to tylko kwestia czasu i się odnajdziesz również w tym :)
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 09 sty 2018, 11:38 przez Becik, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika

Łódz
Branding
03 lut 2018, 16:53
Tym razem bawię się w redesign mojego starszego projektu.
Coś nie pasuje mi w tej nowej wersji, ale nie jestem w stanie jakoś znaleźć powodu przez który mam takie poczucie.
Jedyne co wiem to, że mam problem ze stworzeniem pyska :P
Czekam na jakieś sugestie, bo projekt jest ciągle w fazie projektowania.

Obrazek

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się