The Adipe's Designs

napisano 02 paź 2016, 19:44 przez Adipe

02 cze 2017, 13:15
Mi się wydaje, że tam brakuje jednej ścianki w nóżce K. Poniżej mój rysunek na szybko - każdy kolor to inna ściana perspektywy. Mma nadzieję, że zrozumiesz o co mi chodzi. Seledynowym zaznaczona ścianka, której brakuje. niebieskim zaznaczyłam jak w teorii kończyć się powinna nóżka. Resztę dorysowałam pędzlem (wybacz!). Myślę, że jak dorysujesz tę brakującą ściankę będzie całkiem całkiem :)

Obrazek

Awatar użytkownika

Łódz
Branding
05 cze 2017, 16:32
Świeżynka na zamazanie wrażenia po poprzednim logo ;) Sygnet dla sklepu internetowego sprzedającego akcesoria kuchenne, TheFastChef.com.
Obrazek

Awatar użytkownika

Gdańsk
Digital art
05 cze 2017, 21:22
Na pierwszy rzut oka zauważyłam, że z pozycją bagietek coś jest nie tak. Człowiek podczas biegu nie wymachuje prostymi rękoma, stąd ta tylna wydaje się być bardzo nienaturalna, nawet jak na pieczywo. :D Przeszkadza troszkę w odbiorze. Spróbowałabym albo ją powyginać na wzór tej przedniej nóżki, albo skrócić/usunąć tę tylną rączkę, co zrobiłam w paincie (sorry :D). Chyba trochę lepiej, jak uważasz? (:

Obrazek

Awatar użytkownika

Łódz
Branding
05 cze 2017, 21:34
Na pierwszy rzut oka zauważyłam, że z pozycją bagietek coś jest nie tak. Człowiek podczas biegu nie wymachuje prostymi rękoma, stąd ta tylna wydaje się być bardzo nienaturalna, nawet jak na pieczywo. :D Przeszkadza troszkę w odbiorze. Spróbowałabym albo ją powyginać na wzór tej przedniej nóżki, albo skrócić/usunąć tę tylną rączkę, co zrobiłam w paincie (sorry :D). Chyba trochę lepiej, jak uważasz? (:
Według mnie wersja bez rączki wygląda gorzej, nie jest pełna. Natomiast masz rację, że być może wygląda to nienaturalnie, ale poniekąd takie powinno być. Jest to uproszczona wersja biegu i raczej dodanie jednego elementu na kształt realizmu, może zaburzyć cały projekt. Gdyby całość zrobić zwracając na to uwagę, mogłoby być naprawdę mega, no ale nie chciałem robić tego tak realistycznie.

Awatar użytkownika

Łódź
Webdesign
06 cze 2017, 17:14
Czytałem komentarze na facebooku i widzę, że u nas na forum jest podobnie tj. wszystkim się to kojarzy z piekarnią :D Muszę przyznać, że... mi również! "Fast Bakery" z takim logo to byłoby coś jednak z akcesoriami kuchennymi ma to mało wspólnego.
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

Awatar użytkownika

Webdesign
06 cze 2017, 17:56
Kojarzy się z piekarnią z faktu iż to najpopularniejsze z czym się spotykamy. Sama grafika wygląda sympatycznie, jest prosto delikatnie a zarazem widać jakąś dynamikę, myślę, że ze sloganem wyłączy mylne wrażenie aczkolwiek dałbym tu jednak coś z akcentem akcesoriów np noże?
https://interkielce.pl - agencja interaktywna - strony www, grafika, animacje

https://www.instagram.com/szajbackdesign - zapraszam również na instagram.

06 cze 2017, 20:30
dałbym tu jednak coś z akcentem akcesoriów np noże?

TAK TAK TAK, zrób tak, żeby nóż ucinał głowę bagietce :lol: mi się podoba, nie ma się do czego przyczepić :)

Awatar użytkownika

Łódz
Branding
07 cze 2017, 22:46
Tak, wiem, że słowo "Management" jest drobne, ale taka była chęć nie z mojej strony.
Obrazek

08 cze 2017, 12:22
nie da się klientowi wytłumaczyć że to nie ma prawa bytu?
jeśli nie no to wyciągnięta nóżka z X jest zbyt blisko literki A z napisu "management". Nie dość, że nie będzie dolnego napisu nic widać to jezzcze będzie się zlewało w tym miejscu z górnym.

Awatar użytkownika

Łódz
Branding
08 cze 2017, 13:13
Poprawiłem i wysłałem, zobaczymy reakcje.
Obrazek

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się