Jeleń? logo Marki

napisano 08 sty 2018, 12:13 przez Jeleń

Strona 1 z 1
Awatar użytkownika

Webdesign
08 sty 2018, 12:13
Witajcie od wczoraj zacząłem bawić się programami typu illustrator stworzyłem swój pierwszy logotyp o ile tak to mogę nazwać od razu mówię jestem blady w tych kwestiach
Obrazek

Powstało przy pomocy tego obrazka
https://i.ytimg.com/vi/FTArBPNt-Mw/maxresdefault.jpg

Awatar użytkownika

Gdańsk
Digital art
08 sty 2018, 15:11
Nie znam się za bardzo na logo, ale strasznie mi się to podoba. W pierwszych milisekundach lewa strona była troszkę chaotyczna i prawa wydawała mi się bardziej zgodna z definicją logo (btw. wygląda jak krowa, przydałoby się to poroże lekko zmodyfikować pod tę wersję), ale potem pomyślałam, że czegoś podobnego do tej lewej wersji nigdy nie widziałam raczej i z pewnością w głowie mi zostanie. :p A jakby ją jeszcze fajnie wkomponować w nowoczesną designerską stronę, to byłoby mega. :D

O. Właśnie sobie wyobraziłam animację wejścia, jak mu te rogi wyrastają. Ale super. :D
Ostatnio zmieniony 08 sty 2018, 15:14 przez Wredozaur, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Webdesign
08 sty 2018, 17:04
Nie znam się za bardzo na logo, ale strasznie mi się to podoba. W pierwszych milisekundach lewa strona była troszkę chaotyczna i prawa wydawała mi się bardziej zgodna z definicją logo (btw. wygląda jak krowa, przydałoby się to poroże lekko zmodyfikować pod tę wersję), ale potem pomyślałam, że czegoś podobnego do tej lewej wersji nigdy nie widziałam raczej i z pewnością w głowie mi zostanie. :p A jakby ją jeszcze fajnie wkomponować w nowoczesną designerską stronę, to byłoby mega. :D

O. Właśnie sobie wyobraziłam animację wejścia, jak mu te rogi wyrastają. Ale super. :D
Dziękuję za ocenę :) za kilka dni powstanie projekt strony pod logotyp może również będzie w miarę dobre :)

Awatar użytkownika

Leszno
08 sty 2018, 17:53
Za dużo elementów - w takim rozmiarze jak jest teraz jeszcze można się domyślić co zawiera to logo, ale pomniejsz to sobie kilka razy i wyjdzie jakaś plama.
Logo powinno wyglądać dobrze w czerni i bieli jak również w kolorze - w dużych formatach, ale i w małych. Nigdy nie wiadomo gdzie będzie używane - może być to billboard, a może być to nadruk na długopis.
Czcionka nie pasuje do tej pracy - jest za bardzo zaokrąglona, a postać jelenia ma więcej ostrych krawędzi. Przez to nieładnie to wygląda.
Za duża jest ta "dziura" we łbie jelenia moim zdaniem. Pyszczek zrobiłbym cały jasnoniebieski, a usunąłbym miejsce oczodołów tego zwierzaka.
Pobawiłbym się trochę z tą sierścią przy napisach. Widziałbym tutaj ostre krawędzie, mniej więcej takie jak zakończone są rogi. Można byłoby troszkę dodać cieni i światła do tego logo, z pewnością ciekawiej by to wyglądało.

Mimo wszystko jak na pierwszą pracę jest mega dobrze.

Awatar użytkownika

Webdesign
09 sty 2018, 12:46
Przychodzę z nową grafiką wszystko zostało stworzone samodzielnie nawet sam jeleń :)

Myślę że na logo pasuje więc wstawię to tutaj.

proszę o oceny.

Obrazek

Awatar użytkownika

Webdesign
09 sty 2018, 12:57
W logo z jeleniem podobają mi się tlyko rogi - które i tak wymagają dopracowania, podoba mi się ich układ, natomiast ostatnie logo, zostawię bez komentarza, trochę jakby pierwszy raz odpalić paint :) Szlifuj, dopracuj logo z jeleniem.
https://interkielce.pl - agencja interaktywna - strony www, grafika, animacje

https://www.instagram.com/szajbackdesign - zapraszam również na instagram.

Awatar użytkownika

49108450
Webdesign
09 sty 2018, 12:57
Co do jelenia to mega fajnie ci wyszedł bo dobrze był zrobiony szkic.

A ta ostatnia praca nie przypadła mi do gustu.
Góry, chmurki, drzewka.. nie potrafię tego opisać ale nie podoba mi się :/
Fajnie wyglądało by logo zaokrąglone z dołu a na górze góry.

Zrobiłem coś takiego w paint żeby pokazać o co mi chodzi.
Obrazek
:facepalm:

Strona 1 z 1

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się