noone/narcone

napisano 14 mar 2017, 17:25 przez narcone

Strona 1 z 1
Awatar użytkownika
Nie wybrano

narcone
Użytkownik
14 mar 2017, 17:25
Na przywitanie się z wszystkimi chciałem wrzucić więcej rzeczy ale troche sie z komputerem ostatnio pokłóciliśmy i gdzieś mi sie troche prac zmyło :/

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nadaje sie to do czegoś? :D
Ostatnio zmieniony 14 mar 2017, 17:25 przez narcone, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Damian
Administrator
Łódź
3017661
Webdesign
15 mar 2017, 17:39
Przede wszystkim prace są słabej jakości, przekontrastowane oraz przejaskrawione kolory :/ No i ogólnie panujący chaos w nich jakoś mnie nie przekonuję. Co to tak właściwie jest? :D
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Jakub
Moderator globalny
Grzegorzew
Webdesign
17 mar 2017, 17:54
To są covery czy się mylę? Tak jak @damson wspomniał pracę są bardzo słabej jakości. Panuje w nich wielki chaos nie wiadomo na czym skupić swój wzrok :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Nie wybrano

narcone
Użytkownik
19 mar 2017, 15:50
Właściwie to nie wiem czym są te prace, po prostu wynik zabaw. Kolory są celowo przejaskrawione gdyż lubię kwaśny styl i glitch, w sumie mogłem to napisać na początku.
W każdym razie też miałem wrażenie, że trochę przesadzam ale już po ptakach. Psd poszły się kochać razem z zepsutym dyskiem.

Tutaj wrzucam glitchową zabawę
Na obrazku jest pokazany pomnik z pewnego miasteczka, a napis to połączenie słów "Sokołów" i "Love". Ale mogę też kochać soki w kartonie, jak tam chcecie :D
Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 mar 2017, 15:58 przez narcone, łącznie zmieniany 1 raz.

Strona 1 z 1

Wróć do „Inne”

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się