wektorowe ilustracje

napisano 09 paź 2017, 21:34 przez meechauu

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

meechauu
Użytkownik
09 paź 2017, 21:34
Witam. Co myślicie? :) :grafinity:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

D2PTM
Użytkownik
59360218
Webdesign
09 paź 2017, 22:37
propsy bardzo ;)
Obrazek

09 paź 2017, 23:13
Good job, tylko rozważyłbym inny, mniej jaskrawy kolor c:

Awatar użytkownika
Nie wybrano

Stig30
Użytkownik
Lublin
Branding
10 paź 2017, 20:42
Ciekawe jak to wygląda w ciemnym tle:)

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

meechauu
Użytkownik
11 paź 2017, 6:58
Ciekawe jak to wygląda w ciemnym tle:)
Na ciemnym tle raczej słabo ;)

Awatar użytkownika
Kobieta

Wredozaur
Rysownik
Gdańsk
Digital art
11 paź 2017, 10:17
Ładne. Nie podoba mi się tylko konsola. Pokombinowałabym z innym rozmieszczeniem elementów i zaokrągliła jej trochę te krawędzie albo zrobiła coś, żeby pod tym względem aż tak nie odstawała od reszty. I symbole nie leżą mi kompozycyjnie. I jak już na siebie najeżdżają, to niech faktycznie najeżdżają, bo takie stykanie się krawędziami wygląda jak błąd, a nie celowy zabieg. :P

BTW. Jest też leżące PS. Może wyglądałoby to ładniej. :D

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

meechauu
Użytkownik
11 paź 2017, 22:46
Ładne. Nie podoba mi się tylko konsola. Pokombinowałabym z innym rozmieszczeniem elementów i zaokrągliła jej trochę te krawędzie albo zrobiła coś, żeby pod tym względem aż tak nie odstawała od reszty. I symbole nie leżą mi kompozycyjnie. I jak już na siebie najeżdżają, to niech faktycznie najeżdżają, bo takie stykanie się krawędziami wygląda jak błąd, a nie celowy zabieg. :P

BTW. Jest też leżące PS. Może wyglądałoby to ładniej. :D
Dzięki za opinię. Co masz na myśli pisząc "leżące PS"? Bo nie bardzo rozumiem :)

A dobra o PlayStation Ci chodziło. Nie ważne :P
Ostatnio zmieniony 12 paź 2017, 16:12 przez meechauu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Damian
Administrator
Łódź
Webdesign
12 paź 2017, 13:41
Bardzo fajne zastosowanie mają takie ilustracje w formie ikon w webie :) Pomyśl nad zrobieniem całej paczki i zbieraniem hajsu za to.
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Mężczyzna

meechauu
Użytkownik
12 paź 2017, 15:24
Bardzo fajne zastosowanie mają takie ilustracje w formie ikon w webie :) Pomyśl nad zrobieniem całej paczki i zbieraniem hajsu za to.
Myślałem nad tym ale kompletnie nie znam się na tego typu sprzedaży. Chodzi ci o portale takie jak Pixabay?

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Damian
Administrator
Łódź
Webdesign
12 paź 2017, 19:35
Myślałem nad tym ale kompletnie nie znam się na tego typu sprzedaży. Chodzi ci o portale takie jak Pixabay?
No tak, sporo tego jest graphicriver itp. Ewentualnie też serwisy stricte związane z ikonami, ale nie wiem jak to u nich wygląda taka sprzedaż.
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się