pitreekk - ART - Plakaty itp.

napisano 07 sie 2016, 16:18 przez pitreekk

Awatar użytkownika

Łódź
Webdesign
24 paź 2016, 14:16
Na początku myślałem, że to coś na środku to jakaś zniekształcona twarz Po chwili mówię "ej, przecież to jakieś losowo ułożone ikonki" jednak teraz patrzę i tutaj serio jest twarz, a nawet dwie appaK Bardzo słabo to wygląda i powinieneś zacząć od poprawy tego lub usunięcia. Przydałoby się też lepiej zagospodarować górę z tekstem. Może "koncert charytatywny" obok cyfry, a większym fontem nazwa? Data i adres też się jakoś tak zlewają ze sobą. Na dole można dodać napis "partnerzy" bo tak właściwie nie wiadomo o co chodzi.
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

13 kwie 2017, 11:46
Baner na kwiecień, do gazety:
Obrazek

30 kwie 2017, 11:07
Obrazek
Obrazek

Proszę o opinie. Dziękuję, pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Gdańsk
Digital art
30 kwie 2017, 21:49
Bluza wygląda nawet nieźle - ten chaotyczny styl ma w sobie jakiś urok. Jednak ja na pierwszy rzut oka nie widziałam orła, a jakiegoś złego krzyczącego potwora z dwoma zębami. :p Musiałbyś popracować jeszcze troszkę, żeby był bardziej podobny (głównie dolna część dzioba i oko) i zrobić coś z tym upierzeniem, żeby tak nie odwracało uwagi od jego głowy i nie robiło tego potworka (te maziaje odstają też stylistycznie i nie wiem, czy nie byłoby problemów z wydrukiem, bo takie przezroczystości z reguły wychodzą nieciekawie - lepiej postawić na ostre kształty). (:

Awatar użytkownika

Łódź
Webdesign
03 maja 2017, 16:25
Chętnie kupiłbym taką bluzę jeśli poprawiłbyś język? ząb? Sam nie wiem co to jest. Bardzo fajny i oryginalny styl.
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

11 cze 2017, 13:32
Obrazek

Awatar użytkownika

Łódź
Webdesign
13 cze 2017, 17:36
Jak dla mnie fatalna jest ta praca. Strasznie słaba jakość. Postać wydaję się być kwadratowa przez flary, a i sam napis wygląda bardzo kiepsko. Zapomnij o niej ;)

18 lip 2017, 23:02
Poprawiona wersja :
Obrazek

Awatar użytkownika

Łódź
Webdesign
21 lip 2017, 9:54
Kiedy będzie do kupienia taka koszulka? :D

21 lip 2017, 18:09
:)
Wersja na koszulkę:
Obrazek

Oraz kolejna praca:
Obrazek

Proszę o komentarze i opinie. Dzięki!
Ostatnio zmieniony 21 lip 2017, 19:16 przez pitreekk, łącznie zmieniany 1 raz.

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się