pitreekk - ART - Plakaty itp.

napisano 07 sie 2016, 16:18 przez pitreekk

18 wrz 2017, 15:14
Cześć, kolejna pracka. Wraz z projektem logo, które znajduje się w dolnym prawym rogu. Również proszę o ocenę. Dzięki!
Obrazek
Obrazek

20 wrz 2017, 20:47
Tym razem baner:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Proszę o ocenę i opinię. Tak samo do poprzednich prac, jeśli ktoś mógłby, bo cisza :(
Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2017, 20:48 przez pitreekk, łącznie zmieniany 1 raz.

24 wrz 2017, 1:15
Nikt nie da rady poświęcić chwili i ocenić moich ostatnich kilku prac? :(
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2017, 1:15 przez pitreekk, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika

Łódź
Webdesign
26 wrz 2017, 10:26
Szkoda, że w bannerze nie przyłożyłeś się do tła i dałeś czysty kolor. Ciekawy pomysł na wystający render. Mogłeś dobrać lepszego stocka, bardziej futbolowy jakiś :D W ostatniej pracy to samo, tło nudne, a w tekście pozbyłbym się tej kreski oraz dobrał lepszą typografię.
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

02 paź 2017, 23:31
Cześć,
Przedstawiam dla własnych ćwiczeń projekt na koszulkę czy bluzę:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 paź 2017, 23:51 przez pitreekk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Łódź
Webdesign
12 paź 2017, 13:43
Mnie się nie podoba, po prostu. Słabo wygląda ramka i nie wiem co ma wspólnego spływająca krew albo glut z tematyką.
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

13 paź 2017, 19:55
Ten glut miał symbolizować niejako krew, że jest ciężko. Chodzi o grę słów. Broken - czyli złamany, załamany, ale w środku jest te "OK", że pomimo wszystkiego może być okej, że jest szansa, że będzie okej. Taki miałem zamysł. :D
Ostatnio zmieniony 13 paź 2017, 19:56 przez pitreekk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Łódź
Webdesign
13 paź 2017, 20:34
Ten glut miał symbolizować niejako krew, że jest ciężko. Chodzi o grę słów. Broken - czyli złamany, załamany, ale w środku jest te "OK", że pomimo wszystkiego może być okej, że jest szansa, że będzie okej. Taki miałem zamysł. :D
Przekombinowane raczej i trudne w odbiorze dla przeciętnego Kowalskiego :D

14 paź 2017, 0:50
Specjalnie kolory zmienilem, żeby bylo to bardziej widoczne. Ale no okej rozumiem, dzięki za opinię :)

14 paź 2017, 8:10
Skoro brzy "BR-EN" jest czerwona krew to czym jest to białe przy "OK" ? :noface:
Ja bym się pozbył tekstury i całkiem wywalił te spływające rzeczy, tak żeby został sam połamany napis "Broken" ale zostawiłby mi ten motyw z wyróżniającym "OK" :). Ogólnie fajny pomysł ale przekombinowałeś z formą :) . Spróbuj zrobić tak jak napisałem bo jestem ciekaw jak by to wyglądało :grafinity:

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się