wektorowe ilustracje

napisano 09 paź 2017, 21:34 przez meechauu

13 paź 2017, 6:56
Bardzo fajne zastosowanie mają takie ilustracje w formie ikon w webie :) Pomyśl nad zrobieniem całej paczki i zbieraniem hajsu za to.
Myślałem nad tym ale kompletnie nie znam się na tego typu sprzedaży. Chodzi ci o portale takie jak Pixabay?
No tak, sporo tego jest graphicriver itp. Ewentualnie też serwisy stricte związane z ikonami, ale nie wiem jak to u nich wygląda taka sprzedaż.
Ktoś mi iconfinder polecał ale nie wiem czy tam można sprzedawać. W każdym razie muszę jeszcze to dopracować i rozbudować o kolejne ikony :)

Awatar użytkownika

Łódź
Webdesign
13 paź 2017, 7:41
Bardzo fajne zastosowanie mają takie ilustracje w formie ikon w webie :) Pomyśl nad zrobieniem całej paczki i zbieraniem hajsu za to.
Myślałem nad tym ale kompletnie nie znam się na tego typu sprzedaży. Chodzi ci o portale takie jak Pixabay?
No tak, sporo tego jest graphicriver itp. Ewentualnie też serwisy stricte związane z ikonami, ale nie wiem jak to u nich wygląda taka sprzedaż.
Ktoś mi iconfinder polecał ale nie wiem czy tam można sprzedawać. W każdym razie muszę jeszcze to dopracować i rozbudować o kolejne ikony :)
Nie zapomnij o darmowej kopii takowej paczki dla pomysłodawcy :angel:
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

13 paź 2017, 8:18
@Damian
Wiadomo :grafinity:

19 paź 2017, 17:51
Trochę rozbudowałem kolekcję.
Sorry za te czarne napisy przy smartbandzie i SD, przed chwilą zobaczyłem, że kolor sie zmienił :F
Obrazek

Awatar użytkownika

Łódź
Webdesign
30 paź 2017, 12:27
Super fajne!
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

30 paź 2017, 12:45
@Damian już są jakiś czas na iconfinderze wake jeste nic nie poszło :sosad: jak chcesz jeszcze tą paczkę za free to daj znać xd

04 lis 2017, 16:48
Witam ponownie z białym wędrowcem :).
Obrazek
Ostatnio zmieniony 04 lis 2017, 16:53 przez meechauu, łącznie zmieniany 2 razy.

05 lis 2017, 14:05
Jak dla mnie bomba :D Widzę, że też nie możesz się doczekać nowego sezonu :)

05 lis 2017, 14:18
Dzięki :D. Do 2019 jeszcze daleko xd

Dodano 6 godziny 40 minuty 47 sekund temu

Witam. Co myślicie o takim słoniku? :)

Obrazek

10 lis 2017, 19:20
Taco Hemingway :)
Obrazek

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się