Koszulki e-sportowe

napisano 22 paź 2017, 20:15 przez Bastion

Strona 1 z 1
22 paź 2017, 20:15
Od pewnego czasu wraz z dziewczyną projektujemy koszulki e-sportowe. Wczoraj wieczorem skończyliśmy naszą już 3 koszulkę, a oto rezultaty ciężkiej pracy.

Obrazek

Awatar użytkownika

Grzegorzew
51227322
Webdesign
22 paź 2017, 20:34
Co tam jest za logiem? Bo mi tak średnio to tam pasuje. Logo HP dałbym pod logiem od przodu a nie na plecach, i te głowy niedźwiedzi dla mnie tak bez ładu wrzucone :/

22 paź 2017, 21:02
ile bierzesz za wykonanie takiego projektu?

22 paź 2017, 21:10
@Jakub Za logiem jest po prostu odpity niedźwiadek w większych rozmiarach przez co te kąty w obramówce nazwy drużyny i napisie "esport" układają się ładnie za prezentującym się na klatce piersiowej logiem. Jeżeli chodzi o same głowy to zamiarem było odbicie loga na klatce piersiowej i ramieniach tak, aby kierowały się w przeciwne strony. Nie wiem, jak to lepiej określić. xD

@Maxvell Cena takowego projektu wynosi 70 zł.

25 paź 2017, 19:33
Najpierw wykonujecie projekt, pokazujecie i dopiero po tym sie płaci? tak?

Awatar użytkownika

Łódź
Webdesign
30 paź 2017, 12:32
Przód świetny, tył nieco gorszy (inaczej uporządkowałbym to wszystko albo usunął sponsorów skoro są na rękawkach).
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

12 lis 2017, 11:49
@Maxvell Tak, wykonujemy projekt i pokazujemy z znakiem wodnym, a następnie czekamy na zapłatę. Jak dojdzie, to wysyłamy potrzebne pliki. ;)

@Damian Dzięki za pozytywny odzew. Tył może i by mógł zostać zmieniony, ale przeważnie takie koszulki są wypełnione mnóstwem logotypów sponsorów, więc to i tak mało. :D

Mam dla Was nowy projekt! Otóż jakiś czas temu otrzymałem dwa zlecenia od organizacji PRIDE! Jednym z nich było zaprojektowanie czapki na zimę, zaś drugim koszulki specjalnie pod wczorajszy turniej wyłaniający zawodników ich akademii! Koszulka może mieć kilka niedociągnięć ze względu na bardzo mały czas na realizację, ale myślę, że nie ma źle. ;) Wyprodukowana przez organizację koszulka została lekko zmodyfikowana, jednakże mimo wszystko w około 80% został zachowany wykonany projekt. ;) Do prezentacji posłużę się po prostu linkiem do mojego fanpage'a. ;)

Strona 1 z 1

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się