Zarób w internecie

napisano 30 wrz 2017, 9:14 przez versace

Strona 1 z 1
30 wrz 2017, 9:14
Witajcie,

Chciałbym Wam przedstawić pewną ofertę, która w ostatnim czasie mnie strasznie zainteresowała i możliwe, że zainteresuje również Was.
Mianowicie chodzi mi tutaj o system money2money, jest to program partnerski, który umożliwia dobry zarobek w internecie przy zerowym wkładzie finansowym.

Mnie osobiście do programu wprowadził mój znajomy Darek, który pracuje w nim od maja tego roku. Darek w programie zarabia średnio 5.000 zł przy czym wkłada w to 2h pracy dziennie. Jest to jego dochód dodatkowy.

Ja niestety nie mam jeszcze takich zarobów co mój nauczyciel, ale zacząłem w tym miesiącu z czego udało mi się zarobić ponad 2.000zł. Uważam, że to dosyć sporo jak na start, zwłaszcza, że poświęciłem temu może 20h w całym miesiącu.

Jeżeli jesteś zainteresowany takim zarobkiem i chciałbyś, abym wprowadził Cię do marketingu internetowego, to zapraszam do kontaktu ze mną poprzez mojego maila:

Kod: Zaznacz cały

mrowiecp15@gmail.com

Warunek jaki musisz spełniać, to mieć ukończone 18 lat, posiadać komputer i umieć klikać myszką :)

Jeżeli ktoś nie dowierza, to mogę wysłać zdjęcie z mojego "panelu wydawcy" na którym widnieje kwota (ponad 2000zł), którą zarobiłem w tym miesiącu.

Awatar użytkownika

Lublin
30 wrz 2017, 11:48

Mnie osobiście do programu wprowadził mój znajomy Darek, który pracuje w nim od maja tego roku. Darek w programie zarabia średnio 5.000 zł przy czym wkłada w to 2h pracy dziennie. Jest to jego dochód dodatkowy.
Darek? Ten od Karola?
Ja Darka znam, to kłamczuch jest c:
Obrazek

30 wrz 2017, 12:22
Raczej nie chodzi nam o tego samego Darka. Mnie nie oszukał i z tego co się orientuje, to nikogo innego. Każdy go chwali i nie było żadnych skarg.

Awatar użytkownika

Lublin
30 wrz 2017, 19:06
Raczej nie chodzi nam o tego samego Darka. Mnie nie oszukał i z tego co się orientuje, to nikogo innego. Każdy go chwali i nie było żadnych skarg.

To byl sarkazm.. Darek nie istnieje, a Ty chcesz zebysmy zakladali konta w bankach z Twojego polecenia. Wyjaśnione? :D
Obrazek

01 paź 2017, 22:21
To mało powiedziane. Ja będę próbował zabrać Wam wszystko co posiadacie, min. samochody, nieruchomości i pieniądze... 8(

A tak na serio, po zejściu na ziemie. Mam jedna zasadę.. A mianowicie jesteś zainteresowany, to fajnie wchodzisz do projektu i przy dobrej współpracy zarabiasz pieniądze. Gdy nie jesteś zainteresowany po zapoznaniu się z moja oferta, to po prostu nie odpisujesz. Ja nigdy nie nalegam.

Co do tych kont bankowych, to zgadza się jest możliwość zarabiania na samym sobie. Zwłaszcza, ze nic to nie kosztuje. Ale jest tez taka opcja, ze po prostu oferujesz usługi bankowe osoba trzecim, które potrzebują otworzyć sobie konto, wziasc kredyt czy zamówić kartę kredytowa.

Strona 1 z 1

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się