Affinity Designer/Photo

napisano 22 paź 2017, 23:12 przez Trix

Posty: 5
Strona 1 z 1
Awatar użytkownika

Radom
22 paź 2017, 23:12
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy np. po kupieniu i zainstalowaniu programu i używaniu go na jednym komputerze później po zmianie mógłbym pracować z programem na nowym sprzęcie, a ze starego skasować. Wie ktoś czy program jest przypisywany do adresu MAC bądź jest możliwość instalacji na więcej niż jednej mmaszynie. Bylbym bardzo wdzięczny za udzielenie pomocy :>
Obrazek

Awatar użytkownika

Branding
22 paź 2017, 23:41
z tego co się orientuję, zakupiony program jest przypisany do użytkownika online, więc będziesz mógł zainstalować na innym komputerze (coś jak STEAM) - ale lepiej potwierdź gdzieś tą informację :P

Awatar użytkownika

Szczecin
23 paź 2017, 18:49
tak samo jak Adobe, Serif przypisuje pakiet do konta, więc nie będziesz miał żadnych problemów z zalogowaniem się na nowym kompie :)
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz do mnie na PW.

Awatar użytkownika

Webdesign
23 paź 2017, 20:00
Tak jak wyżej, dodam że w licencji jest coś o tym, że można korzystać ciągle na dwóch urządzeniach na zmianę, ale nie pamiętam jak dokładnie to wyglądało, bo interesowałem się tym około rok temu. Tak czy siak korzystać możesz na nowym komputerze bez żadnych problemów.
Ostatnio zmieniony 23 paź 2017, 20:01 przez Szczwany Lis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Szczecin
23 paź 2017, 20:56
https://affinity.serif.com/en-gb/license/

"if you are a private individual, to download, install, use and run for personal use, one (1) copy of the Serif Software directly on each computer running Microsoft Windows (“Windows Computer”) that you personally own or control. Commercial use is permitted but only use by you and not by any other users of any Windows Computers that you own or control. For example, other members of your household that use your Windows Computers may make personal use of the Serif Software whereas, if anyone other than yourself needs to make commercial use of the Serif Software, the other user will need to make a separate purchase.".

Dodano 1 minutę 21 sekund temu

oczywiście licencja na macOs'a nie obejmuje komputerów z windows'em :P
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz do mnie na PW.

Posty: 5
Strona 1 z 1
Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

  • Utwórz konto

    Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

    Rejestracja

  • Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Użyj go

    Zaloguj się