Awatar użytkownika
Mężczyzna

designyourbrand
Moderator
Edinburgh
Webdesign
12 paź 2017, 21:13
W mojej konfiguracji są dwa, SSD do Windowsa i najważniejszych programów i 1TB na resztę zaśmiecania.

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

paga-studio
Użytkownik
12 paź 2017, 21:21
a gotowce ze sklepów sieciowych : jak np. https://www.mediaexpert.pl/komputery-st ... ,id-811822

Awatar użytkownika
Mężczyzna

designyourbrand
Moderator
Edinburgh
Webdesign
12 paź 2017, 21:26
W gotowce z takich sklepów nie ma co iść, nie wiadomo co tam dokładnie siedzi, najczęściej jakieś no-name, a jak otworzysz to pózniej mogą mówić, że na gwarancje nie przyjmą. Jeżeli już gotowiec to z jakiegoś sklepu który się zajmuje w składaniu komputerów itd.

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

paga-studio
Użytkownik
12 paź 2017, 21:38
ok , dzięki

jakby ktoś miał sprawdzony sklep to można pisać

zdecyduje się na składany ze sklepu - sam nie złoże jak należy

Dodano 33 minuty 54 sekund temu

A co myślicie o surface pro 4. Minus mały ekran Ale tak poza tym wydaje się dobre podzespołu

Awatar użytkownika
Mężczyzna

designyourbrand
Moderator
Edinburgh
Webdesign
13 paź 2017, 18:48
Co do składania, niektóre sklepy oferują składanie, wystarczy tylko dopłacić, a złoża ci cała maszynę i wyślą ze wszystkimi pudełkami itd. Kiedyś jakiś znałem, ale teraz bym musiał wygrzebać go z głowy i dam znać.
Ostatnio zmieniony 13 paź 2017, 18:50 przez designyourbrand, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nie wybrano

const
Brander
Webdesign
14 paź 2017, 9:23
Odkąd przesiadłem się na iMaca to nie składałem żadnego komputera, możliwe, że inny użytkownik forum mógłby złożyć coś innego. Poniżej moja propozycja, starczy i do pracy i do grania na dobre kilka lat, procesor jest z magiczną literką 'K' więc i podkręcić go można. Chyba niczego nie pominąłem :D

Obrazek
O stary, Ty tak na poważnie z tym zestawem? Ponad 500 zł za gejmingową myszkę i gejmingową klawkę bo to priorytet a ramu 8gb w dwóch kościach... przy budżecie 5700 zł. Dodatkowo wprowadzasz w błąd, że z procesorem z "K" w nazwie to overclocking na spokojnie można sobie zrobić. Tylko, że do tego potrzeba odpowiedniej płyty, a na chipsecie B250M nie pokręci w ogóle. Chłodzenie też kiepskie. W ogóle tutaj wszystko powinno być inne. :shock:

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Norbert
Grafinity
Szczecin
Branding
14 paź 2017, 9:53
Rzeczywiście zestaw jest bardzo słabo złożony :/ Najlepiej napisz do supportu morele.net, napisz do czego chcesz używać komputer itp, a złożą Ci dobrą kombinacje podzespołów :)
Odkąd przesiadłem się na iMaca to nie składałem żadnego komputera, możliwe, że inny użytkownik forum mógłby złożyć coś innego. Poniżej moja propozycja, starczy i do pracy i do grania na dobre kilka lat, procesor jest z magiczną literką 'K' więc i podkręcić go można. Chyba niczego nie pominąłem :D

Obrazek
O stary, Ty tak na poważnie z tym zestawem? Ponad 500 zł za gejmingową myszkę i gejmingową klawkę bo to priorytet a ramu 8gb w dwóch kościach... przy budżecie 5700 zł. Dodatkowo wprowadzasz w błąd, że z procesorem z "K" w nazwie to overclocking na spokojnie można sobie zrobić. Tylko, że do tego potrzeba odpowiedniej płyty, a na chipsecie B250M nie pokręci w ogóle. Chłodzenie też kiepskie. W ogóle tutaj wszystko powinno być inne. :shock:
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz do mnie na PW.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

designyourbrand
Moderator
Edinburgh
Webdesign
14 paź 2017, 11:11
Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem.
Odkąd przesiadłem się na iMaca to nie składałem żadnego komputera, możliwe, że inny użytkownik forum mógłby złożyć coś innego.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Norbert
Grafinity
Szczecin
Branding
15 paź 2017, 18:06
ale co iMac ma do umiejętności składania komputerów? To jest jak jazda na rowerze, tego się nie zapomina :P
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz do mnie na PW.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

designyourbrand
Moderator
Edinburgh
Webdesign
16 paź 2017, 15:53
Ja tego nie powiedziałem, chodzi mi o to, ze nie jestem na bieżąco z częściami i jakoś zbytnio internetu nie przeszukałem. Co nie zmienia faktu, ze się z wami nie zgadzam i na pewno można złożyć coś lepszego. Autor już i tak chyba podjął decyzje co zrobi, niepotrzebny off topic się robi, chyba można zamknąć.

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się