Awatar użytkownika
Usunięto konto o nicku 4321 Nie wybrano

12 paź 2017, 21:13
W mojej konfiguracji są dwa, SSD do Windowsa i najważniejszych programów i 1TB na resztę zaśmiecania.

12 paź 2017, 21:21
a gotowce ze sklepów sieciowych : jak np. https://www.mediaexpert.pl/komputery-st ... ,id-811822

Awatar użytkownika

12 paź 2017, 21:26
W gotowce z takich sklepów nie ma co iść, nie wiadomo co tam dokładnie siedzi, najczęściej jakieś no-name, a jak otworzysz to pózniej mogą mówić, że na gwarancje nie przyjmą. Jeżeli już gotowiec to z jakiegoś sklepu który się zajmuje w składaniu komputerów itd.

12 paź 2017, 21:38
ok , dzięki

jakby ktoś miał sprawdzony sklep to można pisać

zdecyduje się na składany ze sklepu - sam nie złoże jak należy

Dodano 33 minuty 54 sekund temu

A co myślicie o surface pro 4. Minus mały ekran Ale tak poza tym wydaje się dobre podzespołu

Awatar użytkownika

13 paź 2017, 18:48
Co do składania, niektóre sklepy oferują składanie, wystarczy tylko dopłacić, a złoża ci cała maszynę i wyślą ze wszystkimi pudełkami itd. Kiedyś jakiś znałem, ale teraz bym musiał wygrzebać go z głowy i dam znać.
Ostatnio zmieniony 13 paź 2017, 18:50 przez Usunięto konto o nicku 4321, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Webdesign
14 paź 2017, 9:23
Odkąd przesiadłem się na iMaca to nie składałem żadnego komputera, możliwe, że inny użytkownik forum mógłby złożyć coś innego. Poniżej moja propozycja, starczy i do pracy i do grania na dobre kilka lat, procesor jest z magiczną literką 'K' więc i podkręcić go można. Chyba niczego nie pominąłem :D

Obrazek
O stary, Ty tak na poważnie z tym zestawem? Ponad 500 zł za gejmingową myszkę i gejmingową klawkę bo to priorytet a ramu 8gb w dwóch kościach... przy budżecie 5700 zł. Dodatkowo wprowadzasz w błąd, że z procesorem z "K" w nazwie to overclocking na spokojnie można sobie zrobić. Tylko, że do tego potrzeba odpowiedniej płyty, a na chipsecie B250M nie pokręci w ogóle. Chłodzenie też kiepskie. W ogóle tutaj wszystko powinno być inne. :shock:

Awatar użytkownika

Szczecin
14 paź 2017, 9:53
Rzeczywiście zestaw jest bardzo słabo złożony :/ Najlepiej napisz do supportu morele.net, napisz do czego chcesz używać komputer itp, a złożą Ci dobrą kombinacje podzespołów :)
Odkąd przesiadłem się na iMaca to nie składałem żadnego komputera, możliwe, że inny użytkownik forum mógłby złożyć coś innego. Poniżej moja propozycja, starczy i do pracy i do grania na dobre kilka lat, procesor jest z magiczną literką 'K' więc i podkręcić go można. Chyba niczego nie pominąłem :D

Obrazek
O stary, Ty tak na poważnie z tym zestawem? Ponad 500 zł za gejmingową myszkę i gejmingową klawkę bo to priorytet a ramu 8gb w dwóch kościach... przy budżecie 5700 zł. Dodatkowo wprowadzasz w błąd, że z procesorem z "K" w nazwie to overclocking na spokojnie można sobie zrobić. Tylko, że do tego potrzeba odpowiedniej płyty, a na chipsecie B250M nie pokręci w ogóle. Chłodzenie też kiepskie. W ogóle tutaj wszystko powinno być inne. :shock:
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz do mnie na PW.

Awatar użytkownika

14 paź 2017, 11:11
Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem.
Odkąd przesiadłem się na iMaca to nie składałem żadnego komputera, możliwe, że inny użytkownik forum mógłby złożyć coś innego.

Awatar użytkownika

Szczecin
15 paź 2017, 18:06
ale co iMac ma do umiejętności składania komputerów? To jest jak jazda na rowerze, tego się nie zapomina :P
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz do mnie na PW.

Awatar użytkownika

16 paź 2017, 15:53
Ja tego nie powiedziałem, chodzi mi o to, ze nie jestem na bieżąco z częściami i jakoś zbytnio internetu nie przeszukałem. Co nie zmienia faktu, ze się z wami nie zgadzam i na pewno można złożyć coś lepszego. Autor już i tak chyba podjął decyzje co zrobi, niepotrzebny off topic się robi, chyba można zamknąć.

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się