AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

Magda
Użytkownik
10 lis 2017, 13:40
Witam,

Od dłuzszego czasu (bezskutecznie )szukam grafiki do wydruku na sciane o wymiarach 120cm wysok x 330 cm szerokosci.
Firmy internetowe bardzo chetnie podejmą sie wydruku ,ale nie wyszukuja grafik:

,,......By wydruk fototapety miał dobrą jakość, grafika powinna mieć minimalny rozmiar 3780x2717 pikseli.....''

Czyli reasumujac szukam Fototapety Battle of Hoth /Bitwa AT-AT o rozmiarze rozmiar 3780x2717 pikseli.....

Link z wymarzonym obrazem dziecka ponizej:

http://www.galeriaplakatu.com/plakaty/s ... om=listing

ewentualnie cos zblizonego:

https://www.google.pl/search?q=star+war ... 0316446015

Bardzo proszę o wsparcie.
Magda

Awatar użytkownika
Mężczyzna

Damian
Administrator
Łódź
Webdesign
10 lis 2017, 14:36
To nie takie łatwe. Skoro wydawca gry nie wygenerował takiego zrzutu w rozdzielczości 4k to chyba jedynym wyjściem jest zlecić stworzenie tego od zera z modelowaniem itp. na podane wymiary i nie będzie problemu jednak to może trochę kosztować. To nie jest moja dziedzina więc nie podam ile, ale można założyć u nas zlecenie płatne.

Może @@Kir4 pomoże? :D
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

Awatar użytkownika
Mężczyzna

matteom
Brander
Kujawsko-Pomorskie
Branding
10 lis 2017, 16:19
A jakby coś takiego?
Rozdzielczość zbliżona, da się kupić np. tutaj no albo można ten obrazek powyżej dopasować i dać do druku.
Obrazek

10 lis 2017, 19:19
Matteom, żyleta to nie jest. Może ma i zbliżoną liczbę pikseli, ale według mnie jest już po przynajmniej jednym resizie.

Awatar użytkownika
Mężczyzna

matteom
Brander
Kujawsko-Pomorskie
Branding
10 lis 2017, 23:57
Matteom, żyleta to nie jest. Może ma i zbliżoną liczbę pikseli, ale według mnie jest już po przynajmniej jednym resizie.
Co nie zmienia faktu, że może się nadać, bo na ścianę raczej nie patrzy się z małej odległości, żeby zobaczyć szczegóły, a z trochę większej, żeby widzieć całość. Lepszej grafiki w podobnej rozdzielczości mi się znaleźć nie udało.
Obrazek

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

Magda
Użytkownik
11 lis 2017, 17:28
Musi byc dobra jakosc , to jest sciana w pokoju -dodatkowo sciana boczna.Aby uzyskac fajny efekt musi byc bardzo dobra jakosc wyduku ..
Zaproponowana opcja alternatywna nie bedzie za dobra poniewaz zdjeciu /obraz musi byc bardziej panorama tak jak wspominalam wysokosc sciany to tylko 120cm ..a szerokosc ponad 3 metry.

Dodano 2 minuty 19 sekund temu
To nie takie łatwe. Skoro wydawca gry nie wygenerował takiego zrzutu w rozdzielczości 4k to chyba jedynym wyjściem jest zlecić stworzenie tego od zera z modelowaniem itp. na podane wymiary i nie będzie problemu jednak to może trochę kosztować. To nie jest moja dziedzina więc nie podam ile, ale można założyć u nas zlecenie płatne.

Może @@Kir4 pomoże? :D
Kir4 czy jest to realny temat do realizacji I jesli tak to o jakiej cenie mowimy?pozdrawiam

12 lis 2017, 0:54
Pytanie tylko czy zależy ci aby to był obraz maksymalnie zbliżony do oryginału. Można po prostu stworzyć fotomanipulację w podobnym klimacie, bo same stocki tych maszyn są dostępne i to w całkiem przyzwoitej jakości, trzeba jeszcze znaleźć zimowe widoki (starwarsowe lub zwykłe fotki) i ładnie je posklejać.

PS: te podane rozmiary i tak są małe imo, sam jestem w trakcie sprawdzania wymagań co do druku (żeby zrobić komuś prezent na święta) i dowiedziałem się, że chcąc mieć dobry obraz 60x40cm muszę prackę robić w rozdzielczości 7086x4724 .. nie wiem czy dam radę, mój gtx już praktycznie leży i kwiczy ;___;
Ostatnio zmieniony 12 lis 2017, 4:39 przez bananowsky, łącznie zmieniany 2 razy.

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

Magda
Użytkownik
15 lis 2017, 17:46
Fajnie by bylo aby obraz byl zblizony do orginalu.Może ktos z was umie wyszukac cos podobnego o duzej ilosci pikseli aby mozna by;lo drukowac?

Jesli chodzi o manipulacje I tworzenie od podstaw ..jaki to jest koszt?

AUTOR TEMATU
Awatar użytkownika
Nie wybrano

Magda
Użytkownik
19 lis 2017, 0:34
:(( widzę że temat który przedstawiłam nie nalezy do łatwych. Nadal liczę że pomożecie mi chocby odszukac zamiennik/substytut bitwy Hoth z maszynami AT AT w duzym wyymiarze tak aby zrealizowac ten wydruk :h5:

Awatar użytkownika
Mężczyzna

designyourbrand
Moderator
Edinburgh
Webdesign
19 lis 2017, 10:22
No ale niestety co my możemy w tym związku zrobić. Skoro tak jak napisane jest wyżej producent nie zrobił plakatu na podane wyżej wymiary, nie są one standardowe wiec jeżeli już jest problem znaleźć cos podobnego to nie widzę jak my możemy pomóc. Zamienników pewnie jest sporo ale na pewno nie będzie czegoś co jest podobne w 100%.

Strona 1 z 1

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się