Wycena koszulek e-sport

napisano 28 gru 2017, 1:25 przez kdd

Strona 1 z 1
Awatar użytkownika

Branding
28 gru 2017, 1:25
Witam, proszę o wycenę projektu koszulek
https://zapodaj.net/fc67e4d321939.png.html
projekt już przygotowany do druku
dodam, że jestem twórcą ich loga, które wcześniej zakupili oraz całego wizerunku graficznego
pozdrawiam :hej:
Ostatnio zmieniony 28 gru 2017, 1:39 przez kdd, łącznie zmieniany 2 razy.

Ten temat został przeniesiony z Identyfikacja wizualna do Zadaj pytanie przez Adipe (28 gru 2017, 7:41)

Awatar użytkownika

Łódz
Branding
28 gru 2017, 7:43
To zrobiłeś projekt bez wcześniejszego ustalenia kwoty na zlecenie? Serio? A jak się okaże, że nie mają takiej kwoty to co wtedy?

Awatar użytkownika

Branding
28 gru 2017, 16:52
Wtedy pozostaje droga licytacji, dopiero się uczę, to nie mam pojęcia jak przebiega ścieżka od stworzenia produktu do jego sprzedaży 🤔. Jeśli byłbyś tak miły to z chęcia usłyszałbym kilka wskazówek 😉.

Awatar użytkownika

Łódź
Webdesign
28 gru 2017, 16:59
Wtedy pozostaje droga licytacji
Wycenisz projekt na 500 zl, a oni powiedzą, że mają 50 zł przeznaczonego budżetu na to... tak może być dlatego powinieneś najpierw ustalić kwotę.
„Ludzie uczciwi są głupi, bo myślą, że każdy inny człowiek również jest uczciwy”. Obrazek

Awatar użytkownika

Branding
28 gru 2017, 17:07
To bliższy partner, jak wczesniej pisalem robilem juz mase rzeczy dla nich, jeśli przeznaczą mniejszy budżet no to oczywiście mój błąd i za to zapłacę. Oczywiscie macie racje powinienem, ale jako, że to dziewiczy projekt koszulek nie wiedziałem, czy w ogóle coś z tego wyjdzie, także wycena jest mi jak najbardziej potrzebna, bo nie mam pojęcia jakie są ceny na rynku.

Strona 1 z 1

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się