02 sty 2018, 19:03
Witam,

pewnie dla nie których to tzw. bułka z masłem - jednak nie dla mnie - jestem laikiem i nigdy nie miałem do czynienia z programami graficznymi. Tak więc proszę o wyrozumiałość :)

Potrzebuję tak naprawdę nauczyć się jednej rzeczy , a mianowicie . Na fotografii osoby ( postaci ) potrzebuję podmienić np. kolor t-shirtu , spodni ale nie tylko o sam kolor.

Mam np. materiał w pomidorki czy samochody czy cytryny czy jakieś inne wzory, a potrzebuję żeby ten wzór na moim zdjęciu była jakby uszyta z niego koszulka czy spodnie. Bylibyście mi wstanie pomóc?

Zdjęcia postaci - zawsze pojedyncze - jakość potrzebna po finalnej obróbce na potrzeby FB i zdjęć wyświetlanych na smrtfonach głównie.

Mam dostęp do Photoshopa jednak wydaje mi się, że jest to za olbrzymi kombajn. Generalnie potrzebuję jakiegoś fajnego programu ( prostego ) , ponieważ jestem laikiem i najlepiej jakiś tutorial :) Nie potrzebuję przynajmniej na razie uczyć się wszystkich funkcji programów itd.

z góry dzięki za pomoc.

pozdr
Remi

Strona 1 z 1

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się