Klawisze specjalne Photoshop

napisano 31 sty 2018, 19:17 przez MasterMarker

Strona 1 z 1
31 sty 2018, 19:17
Witam wszystkich,

Czy może ktoś wie jak usunąć podpowiedź, która się wyświetla do klawisza specjalnego np. shift przy kursorze w momencie jego przytrzymania ? Wyświetla mi się mini informacja ,,shift" jak mam pędzel i przytrzymuje właśnie ten klawisz lub alt itp..
Nagrywam pulpit jak rysuje i zależy mi aby nie było koło kursora takiego napisu, a nie chce tego później wycinać klatka po klatce. :/

Czy ktoś się orientuje? Czy można w ogóle to wyłączyć? Problem pojawił mi się po aktualizacji Photoshopa jak i zarówno Windowsa, wcześniej nie miałam z tym problemu. Szukam, szukam i nie mogę znaleźć, gdzie można to wyłączyć... Dlatego zwracam się do Was, pomóżcie proszę! :h5:

Ten temat został przeniesiony z Adobe Photoshop do Zadaj pytanie przez Damian (03 lut 2018, 13:17)

08 lut 2018, 14:19
Preferencje > narzędzia odznacz "pokazuj rozszerzone podpowiedzi"

08 lut 2018, 15:12
Dziękuje serdecznie za odpowiedź. :) Jednak ,,grzebałam" dokładnie w preferencjach i również włączałam i wyłączałam tą opcje. Niestety to nie to:/, co też mnie zdziwiło. Nie wiem może zmienili coś w wersji CC 2018

10 lut 2018, 11:34
To na pewno to: https://helpx.adobe.com/pl/photoshop/us ... ozszerzone

Jest to dopiero od wersji 2018. Możesz to wyłączyć i uruchomić ponownie photoshopa.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2018, 11:34 przez Vienna, łącznie zmieniany 1 raz.

Strona 1 z 1

Aby w pełni korzystać z naszego forum zaloguj się lub zarejestruj.

Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do wszystkich funkcji na forum.

• Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to zajmie Ci kilkanaście sekund

• Zaloguj się

Posiadasz już konto? Użyj go

Zaloguj się